Cuma, Eylül 24, 2021
Ana Sayfa Diziler Masumlar Apartmanı 38. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Safiye Gülben'in Evlenip Yuva Kurmasını...

Masumlar Apartmanı 38. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Safiye Gülben’in Evlenip Yuva Kurmasını İstiyor!

-

TRT 1’in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı, 2. sezon 38. bölümüyle 14 eylül salı günü saat 20:00’da ekrana gelecek. Dizinin sezon finali bölümünde; İnci kazada hayatını kaybetmişti. Han ise, akıl hastanesine kaldırılmıştı. Naci, tedavi için yurt dışına gitmişti. Masumlar Apartmanı 38. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Safiye, Gülben’in evlenip yuva kurmasını istiyor.

Salı Dizileri 2021

Safiye Gülben’in Evlenip Yuva Kurmasını İstiyor!

Masumlar Apartmanı 38. bölüm 1. fragmanında;Gülben, Esat’la konuşup ailesini bu halde bırakmak istemediğini söylüyor. Safiye ise Gülben’e, bir an evvel evlenip yuva kurmasını istiyor. Yine Safiye, annesinin hayalini görüyor. Annesi Safiye’ye, İnci’ye yaptığı eziyetten sonra Han’ın eve dönmeyeceğini söylüyor.

İşte Masumlar Apartmanı 38. bölüm 1. fragmanı…

MASUMLAR APARTMANI 37. BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLMUŞTU?

İnci, Han’ı terk etmek için valizini toplar. Han ise onu, gitmemesi için banyoya kilitler. İnci, Esra ile buluşup gebelik testi yapar. Hamile olduğunu öğrenince de, bir otele yerleşir. Onun yerini sadece Naci bilir.

Oda, sadece Safiye’ye İnci’nin yerini söyler. Safiye, İnci’yle konuşmaya gider. Onun hamile olduğunu öğrenir. Ancak Han’a, bir şey söylemez. Hikmet, Safiye’nin konuşmasından onun gideceği yeri gazetenin köşesine yazar. Oğluna, o adrese gidip karısını getirmesini ister.

Esat, Gülben’in neden telefonlarını açmadığını merak edip kapısına dayanır. Gülben ise onunla görüşmez. Esat, Esra’dan Gülben’in neden onun telefonlarını açmadığını öğrenir. Annesiyle buluşup ona, neden Gülben’i kırdığını sorar.

Ondan Gülben’den özür dilemesini ister. Han, İnci’nin yanına gidip konuşur. Orada hamilelik testini görüp onun hamile olduğunu öğrenir. Ama İnci, ona dönmeyeceğini söyleyip arabasına binip gider.

Yolda durup düşünür ve çocuğunu babasız büyütmek istemediğini anlar. Arabasına binip Han’ın yanına gidecekken yolda feci bir kaza geçirir. Han, yolda İnci’yi yaralı bir şekilde yerde yatarken bulur. Onun kendisine dönmeye karar verdiğini öğrenir.

Ama İnci, oracıkta hayatını kaybeder. İnci’nin cenazesi gömülür. Han, onun toprağından bir avuç alıp cebine koyar. Naci, eski karısı ve kızıyla tedavi olmaya yurt dışına gider. Gitmeden Safiye’yle vedalaşır.

Han, akıl hastanesine yatırılır. Esat Gülben’e, evlenme teklif eder. Gülben ise, ailesini bu halde bırakıp onunla evlenemeyeceğini söyler. Safiye, Gülben ve Memduh bey birlikte Han’ı görmeye akıl hastanesine gider. Han ise, sadece ablalarını tanır. Üç kardeş hastanenin bahçesinde oturup gazoz içer.

Masumlar Apartmanı Yeni Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu! Dizinin 2. Sezon Fragmanı…CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Edis ‘Arıyorum’ İle Tüm Platformlarda Zirvede.

Edis ‘Arıyorum’ İle Tüm Platformlarda Zirvede…

0
Başarılı pop yıldızı Edis’ in yeni single çalışması’ı olan ‘Arıyorum’ dinleyicisi ile buluştuğu ilk günden bu tarafa müzik listelerinde bir numara oldu. ‘Arıyorum’ yayınlandığı...
Engin Akyürek'e Beğeni Yağdı

Engin Akyürek’e Beğeni Yağdı

Melisa Şenolsun Beğeni Topladı

Melisa Şenolsun Beğeni Topladı

Melodi Elbirliler Kimdir?

Melodi Elbirliler Kimdir?