Cumartesi, Haziran 19, 2021
Ana Sayfa Diziler Masumlar Apartmanı 35. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Safiye Han'ın Naci'ye Yaptıklarını Öğreniyor!

Masumlar Apartmanı 35. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Safiye Han’ın Naci’ye Yaptıklarını Öğreniyor!

-

TRT 1’in büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Masumlar Apartmanı, 34. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Bayram’la Gülben, Esat’ı hastaneye götürüyor. Gülben, orada kiriz geçiriyor. Safiye, Naci’yle konuşup az bir ömrü kaldığını öğreniyor. Ancak kabul etmiyor. Safiye, Han’ın Naci’ye yaptıklarını öğreniyor.

Salı Dizileri 2020

Safiye Han’ın Naci’ye Yaptıklarını Öğreniyor!

Masumlar Apartmanı 35. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Anıl, Esat’ı yaraladıktan sonra kaçıyor. Gülben, Esat’ın öldüğünü zannedip başında donup kalıyor. Bayram, Gülben’in yardımına koşuyor. Gülben’le birlikte Esat’ı hastaneye götürüyor. Hastanede Gülben, kriz geçiriyor. Doktorlar onu sakinleştirmek için iğne yapmak zorunda kalıyor.

MASUMLAR APARTMANI 34. BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLDU?

Gülben, aldığı sakinleştiriciyle Esat’ın yanındaki yatakta uyumaya başlıyor. Bayram, Han’ı arayıp durumu bildiriyor. Safiye, Naci’yle çatıya çıkıp konuşuyor. Naci, hastalığı hakkında ona pek bir şey anlatmak istemese de Safiye, öğrenmek istiyor. O sırada Gülben’in hastanede olduğunu öğreniyor.

Han, Gülben’i yarı baygın eve getiriyor. Esat, kendisine geliyor. Anıl’dan şikayetçi oluyor. Gülben, Anıl’a çok acıyor ve onun tutuklanmasını istemiyor. Polisler Anıl’ı yakalayıp tutukluyor. Gülben, Anıl’ı tutuklattığı için Esat’a çok kızıyor. Esat, Gülben’le konuşmak için Esra’dan yardım istiyor.

Esra, Gülben’i yanına çağırıp Esat’la görüştürüyor. Han, eve geldiğinde Naci’yi görünce şok oluyor. Safiye’yle konuşunca onun ablasına bir şey anlatmadığını anlayıp rahatlıyor. Naci’nin İnci’ye bir şey anlatmasından daha da korkuyor.

Safiye, Naci’yle konuşup onun hastalığını kabul etmiyor ve iyileşmesi için elinden geleni yapacağını söylüyor. Ona, odasını temizleyip her gün yemeklerini yapıp getireceğini söylüyor. Ondan, kızı için yaşamasını istiyor. İnci, Naci ile karşılaşıyor.

Naci, İnci’ye Han’ın doktora gitmeyi bıraktığını söylüyor.Han, onların yanına gidip Naci’ye çıkışıyor. Ona, İnci’ye ne anlattığını soruyor. İnci, Han’a doktora gitmeyi bıraktığını öğrendiğini, iyileşmeden ondan çocuk yapmayı düşünmediğini söyleyip gidiyor.

Han, Naci’ye İnci’ye ne anlattığını soruyor. Oda, kendisini kazan dairesine kapattığını, klarnet çaldığı sırada Safiye’yi akıl hastası yerine koyduğunu anlatmadığını söylüyor. Naci’nin otel odasını temizlemek için dışarı çıkan Safiye, onların konuşmalarını duyuyor.

 Masumlar Apartmanı 34. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Esat Ölüyor Mu?CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Demir Ümit'in Tutsağı Oluyor

Bir Zamanlar Çukurova 102. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Demir Ümit’in Tutsağı...

0
Atv'nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, 101. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan son bölümünde; Sevda, Ümit'in kurşunuyla ölüyor. Demir, Sevda'yı götürüp...
Sinan Ölecek Mi

Kefaret 31. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Sinan Ölecek Mi?