Pazartesi, Nisan 19, 2021
Ana Sayfa Diziler Masumlar Apartmanı 28. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Han İnci İçin Tehlikeli Olmaya...

Masumlar Apartmanı 28. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Han İnci İçin Tehlikeli Olmaya Başlıyor!

-

TRT 1’in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı, 28. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Naci, trenden iner. Ama Safiye’ye, kızı için gideceğini söyler. Safiye, Naci’yi terk eder. Esat, Gülben’e karşı hisleri olduğunu fark eder. Gülben ise, Esat’ı ret eder. Safiye gibi davranmaya başlar. İnci, Han’ı zorla psikologa götürür. Han, İnci’nin kendisini terk edeceğini bildiğini söyleyip gülmeye başlar. Masumlar Apartmanı 28. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Han, İnci için tehlikeli olmaya başlıyor.

Salı Dizileri 2020

Han İnci İçin Tehlikeli Olmaya Başlıyor!

Masumlar Apartmanı 28. bölüm 1. fragmanında; Han, İnci’ye Esra’nın evine ölü fare bırakacağını söylüyor. Esra, yatağının içinde ölü fare buluyor. Doktor Han’a, eşi giderse ne yapacağını soruyor. Han da, onu saklayacağını söylüyor.

İşte Masumlar Apartmanı 28. bölüm 1. fragmanı…

MASUMLAR APARTMANI 27. BÖLÜM ÖZETİ!

Gülben, Esat’ın geceyi Esra’nın evinde geçirdiğini öğrenince merdivende kriz geçirir. Altına kaçırıp olduğu yerden kalkamaz. Esat ona yardım etmek için çırpınır. Han, hemen durumu öğrenip onları uzaklaştırır ve Gülben’i eve götürür.

Safiye, trenin arkasından baka kalır. Tam ümidini kesmişken Naci’yi görür. Ona, Han’ın istediği için gittiğini öğrendiğini söyler. Naci, öyle bir şey olmadığını kızı için gideceğini söyler. Bunu duyan Safiye, büyük bir hayal kırıklığıyla eve geri döner. Naci, tekrar tren bileti alamaz ve otele geri döner.

Hasta olduğunu ve yakında öleceğini anlatan bir mektup yazıp Safiye’nin posta kutusuna atar. Safiye, onu görünce hayal gördüğünü zanneder. Hayal olmadığını anlayınca da onun mektubunu alıp yırtar. Gülben, tüm kıyafetlerini makasla kesip annesinin kıyafetlerini giymeye, onun gibi davranmaya başlar.

Neriman ile Ege, sevgili olur. Onları el ele gören Safiye ile Han, Ege’ye Neriman’dan uzak durmasını ister. Bu duruma en çok tepkiyi Gülben gösterir. Neriman’ın telefonunu alıp onu sofraya oturtmaz. Han ise, Esat’ı işten çıkartır. İnci, Gülben’in de ablası gibi davrandığını gördükten sonra korkmaya başlar.

Esat, Gülben’in yanına gelip ona karşı duygularını açıklar. Ama Gülben, onu ret eder. İnci, Esra’nın evine yunan heykelini koyanın Han olduğunu anlayıp, hemen psikolog dan randevu alır. Han, doktora gider.

Ona, çöp topladığını ve bunu yaparken rahatladığını, bu durumdan eşinin rahatsız olduğu için zorla oraya getirildiğini, onun da diğerleri gibi eşinin de kendisini terk edeceğini bildiğini söyleyip gülmeye başlar.

Masumlar Apartmanı 28. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Han İnci’nin Kendisini Terk Edeceğini…



CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Melisa Döngel ve Guadio Senia Aşkı Kısa Sürdü

Melisa Döngel ve Guadio Senia Aşkı Kısa Sürdü

0
Sen Çal Kapımı dizisiyle ünlenen Melisa Döngel DJ Guido Senia ile aşk dedikodularıyla gündemdeydi. Bir süre önce birlikte tatile gittiği iddia edilen Melisa Döngel...
Fahriye Evcen: Hadi Yaz Gelsin

Fahriye Evcen: Hadi Yaz Gelsin

Deren Talu'dan Bikinili Poz

Deren Talu’dan Bikinili Poz