Salı, Ocak 26, 2021
Ana Sayfa Diziler Masumlar Apartmanı 12. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Hikmet Beyin Şiiri Herkesi Duygulandırıyor!

Masumlar Apartmanı 12. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Hikmet Beyin Şiiri Herkesi Duygulandırıyor!

-

TRT 1’in yayınlandığı günden beri büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Masumlar Apartmanı, 12. yeni bölümüyle 1 aralık salı günü ekrana gelecek. Dizinin yayınlanan son bölümünde; Gülben, Esad’ın evine çat kapı gider. Esad, ona nasıl davranacağını bilmediği için Han’a mesaj çeker. İnci, kendisini banyoya kilitleyen Gülben’le konuşup onu ikna edip eve götürür. Gülben, hem Esad’a hem de Esra’ya tehdit oluşturmaya başlar. Safiye’nin evini bulan Nacı, onun karşısına çıkar. Masumlar Apartmanı 12. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Hikmet beyin şiiri herkesi duygulandırıyor.

Salı Dizileri 2020

Hikmet Beyin Şiiri Herkesi Duygulandırıyor!

Masumlar Apartmanı 12. bölüm 1. fragmanında; Hikmet bey, çocuklarıyla oturtuğu masada çok güzel bir şiir okuyor, Onun okuduğu şiirle herkes düşüncelere dalıyor. Han, İnci’yi düşünüyor. Gülben Esat’ı, Safiye ise sadece uzaktan görebildiği Naci’yi düşünüyor. Safiye, camı her açtığında Naci’yi kendisine doğru bakarken görüyor, Hemen camı kapatıryor.

İşte Masumlar Apartmanı 12. bölüm 1. fragmanı…

MASUMLAR APARTMANI 11. BÖLÜM ÖZETİ!

Gülben, kimseye haber vermeden Esad’ın evine gider. Esad, her şeyi yanlış anlayan kafasındaki kurduğu şeylerden başka bir şey anlamayan Gülben’e ne söyleyeceğini nasıl davranacağını bilemez. Ona oturup konuşmaları gerektiğini söyler. Gülben, Esad’ın evinin pis olduğunu söyleyip başlar temizlik yapmaya. Esad, hemen Han’a Gülben’in evinde olduğunu mesajla bildirir. Han İnci’yle birlikte Esad’ın evine gider.

Gülben, evden gitmemekte ısrar edip kendisini banyoya kilitler. İnci, onunla konuşup oradan çıkarmayı başarır. Han onu eve götürür. Gülben, ablasıyla ve Neriman’la konuşup Esad’la yakında evleneceklerini söyler. Safiye, Naci’yi gördükten sonra perdeleri açtırmaz. Memduh, torunlarından habersiz taksicilik yapmaya başlar. Esra, patronuyla olan gizli ilişkisini bitirmek için Esad’la birlikte çekilmiş fotoğrafını paylaşır.

Esad, Esra’nın paylaştığı fotoğrafı görünce çok mutlu olur. Gülben, Neriman’a gizli bir hesap açtırıp oradan Esad’ın fotoğraflarına bakarken Esra’nın paylaşımını görür. Okuduğu romandan esinlenerek önce Esra’yı fare zehriyle öldürmeyi planlar. Onu yapamayınca gazete kağıtlarından Esra’ya bir mesaj yazıp birde gözleri oyulmuş bebek gönderir. Esra, paketi görür görmez onu Gülben’in gönderdiğini anlar.

O sırada radyoya ondan özür dilemek için gelen Han, Esra ve patronu tarafından kovulur. Han, Gülben’in yaptıklarına karşılık ne yapacağını bilemez. Kapı çalar ve Safiye kapıyı açtığında Naci’yi karşısında görür. Naci, Safiye’yi hiç unutamamıştır. Safiye de onu unutamamıştır. Ancak Safiye, annesine onu bir daha görmeyeceği konusunda büyük yemin etmiştir.

Masumlar Apartmanı 12. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Naci’yi Karşısında Gören Safiye Ne Tepki Verecek?CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler