Salı, Ocak 26, 2021
Ana Sayfa Diziler Masumlar Apartmanı 10. Bölüm Ön İzleme Yayında! Memduh Safiye'yi Yalnız Bırakmıyor!

Masumlar Apartmanı 10. Bölüm Ön İzleme Yayında! Memduh Safiye’yi Yalnız Bırakmıyor!

-

TRT 1’in büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Masumlar Apartmanı, 10. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Safiye, mutfağı kilitleyince Han, herkesi dışarıya yemeğe götürmek ister. İnci’nin de katılacağı yemeğe herkes gider. Safiye, evde tek başına kalıp, yıllar önce annesinin kendisinin yanında gördüğü genci istememesiyle ve de onun annesinden korumak için arkadaşını itince otobüsün altında kaldığı aklına gelir. Masumlar Apartmanı 10. bölüm ön izlemesi yayınlandı. Memduh, Safiye’yi yalnız bırakmıyor.

Salı Dizileri 2020

Memduh Safiye’yi Yalnız Bırakmıyor!

Masumlar Apartmanı 10. bölüm ön izlemesinde; Safiye tek başına evde korkuyor. Bir mum yakıp apartmanın girişinde oturup onların gelmesini bekliyor. O sırada Memduh bey gelip onunla konuşuyor. Ona, ölen kızından bahsediyor ve Safiye’nin yanında kalıp ona destek olmaya çalışıyor.

İşte Masumlar Apartmanı 10. bölüm ön izlemesi….

MASUMLAR APARTMANI 9. BÖLÜM ÖZETİ!

Memduh, Han’ın İnci’yi istemesinden sonra tepkisi sert olur. Han’a, onun gibi insanlara verilecek kızı olmadığını söyler. Nasıl bir aile olduklarını soran Han, Memduh beyden kötü bir yanıt alır. Memduh, onların hepsinin deli onunda diğer kardeşlerinden daha deli olduğunu söyler. Han, gittikten sonra İnci, dedesine onunla ilişkisi olduğunu itiraf eder. Memduh, kredi çekip Han’ın Ege’nin okuluna ödediği parayı ona iade eder. O sırada Safiye, durumu öğrenir.

Safiye, Han’ın İnci’yi istediğini öğrendikten sonra önce tepki gösterir. Fakat, Memduh beyin torununu kardeşine vermediği için mutlu olur. Gülben’le mutfağa girip, Memduh beye teşekkür olarak kek yaparlar. Gülben, Esat’a karşı duygularını itiraf etmek için ona mesaj yazar. Toplantıda olan Esat, üst üste gelen mesajlardan rahatsız olur. Kapatayım derken yanlışlıkla kalp tuşuna basar. Gülben, Esat’ın da kendisini sevdiğini anlar ve onunla buluşmak istediği çay bahçesine gider.

Esat, oraya gelir. Gülben’in mutluluğunu gören Esat, ne diyeceğini bilemez. O kendisi içinde onun içinde konuşup karar verip gider. Kek yaparken Gülben’e Esat’tan mesaj gelir. Esat, onunla olamayacağını anlatmaya çalışır. En sonunda olamayacağını söyler. Safiye, onları duyup Gülben’e zamanında annesinin kendisine yaptığının aynısını yapar.

Gülben’in kitaplarını sokağa atar. Oda annesine ait ama Safiye için önemli kıyafetleri sokağa atar. Uygar, Esra’dan İnci ile Han’ın evlendiğini öğrenir ve gidip kapılarına dayanır. Han, onu görüp oradan uzaklaştırır ve meczup bir yere götürüp kafasına silah dayar. Tabanca su tabancası çıkar.

Ama Uygar, ertesi gün radyoya gidip istifa eder ve İnci’in Han’dan uzak durması gerektiğini söyler. Han İnci’yi, o çöp daireye götürüp oranın kendi gerçekleri olduğunu söyler.

Masumlar Apartmanı 10. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Safiye’yi Yalnızlığa İten Sebep Ortaya Çıkıyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler