Ana SayfaYaşamGüzellikMakyaj Sanatçısı Fatih Şahin’den 2021 Makyaj Tüyoları...

İlgili Postlar

Makyaj Sanatçısı Fatih Şahin’den 2021 Makyaj Tüyoları…

“Mesleğim ile küresel çapta tanınmak bir sonraki hedeflerimden..” diyen Türkiye ‘nin en ünlü Make-up Artist Ve Kaş Uzmanı Fatih Şahin, 2021 yılı için Makyaj Tüyoları’nı sizler için verdi. 2021’ de estetikmi, yoksa doğallıkmı ön planda? İşte tüm bu soruların yanıtları Haberimizde…

Makyaj Sanatçısı Fatih Şahin’den 2021 Makyaj Tüyoları…

– “2021 yılının Makyaj Trendleri ne desek?”

“Dünyada Trend Neon Göz Kalemleri”

Fatih Şahin; “Makyaj trendi de her yıl modayla birlikte kendini yeniliyor. Geçtiğimiz senelerde yoğun göz ve ten makyajı, abartılı highlighterlar yerine bu yıl daha sade ve doğal görünümlü toprak tonları yine ön planda görülüyor. Ancak dünya starlarının bu yıl beyaz ve neon göz kalemlerine olan ilgisinin artmasıyla beraber makyaj trendlerinin arasına , uygulaması gayet kolay olan neonlar da girmiş oldu…”

“Doğal Görünüm Yine Number One…”

….Fakat biz yine de doğallığı bozmadan gözlerde toprak ve kiremit tonlarına ağırlık vermekteyiz. Ten makyajında ise daha mat ürünler kullanılıyor. Dudakta ise nude renkler ve mat rujlar yerini koruyor. Yüz kontürü ise bu yıl daha az tercih edilmekte. Cansız porselen makyajlar yerini doğal kapatıcılar olan BB ve CC kremlere bırakıyor…”

“Estetik Yerine Kontür Makyajı”

– “Estetik olmadan Doğru makyaj ile yüzümüzü istediğimiz hale getire bilir miyiz?”
Fatih Şahin: “Estetik gerekmeden yüz şeklimizi kontür makyajı uygulamasıyla istediğimiz gibi şekillendirebiliriz. Hemen hemen her makyajda uyguladığımız kontür ile saklamak istediğimiz yerleri koyu renklerle, öne çıkarmak istediğimiz yerleri ise açık tonlu renklerle yüz hatlarını zayıflatarak günümüzde trend olan hollywood yüz yapısına estetik olmadan dönüştürebiliriz.”

“Kalıcı İşlemler Yerine Organik Yöntemlerin Arkasındayım”

-“Kaş ve Kirpik bakımı için bir ürün çıkardınız. Bu ürünü bizlere anlatır mısınız? “
Fatih Şahin: “Yıllardır kozmetik dünyasında dev markalarla çalışıp edindiğim deneyimler ile asıl mesleğim olan kaş ve ifade uzmanlığını harmanlayarak yeni bir ürün yaratmak istemiştim. Hayalini kurduğum kendi markam ,kendi ürünüm olan Fatih Şahin Beauty kaş ve kirpik bakım serumumu sizlerle buluşturmanın mutluluğunu doyasıya yaşıyorum.  Her zaman doğallıktan yana olduğum için kalıcı işlemler yerine organik yöntemlerle kaş foliküllerinin aktifleştirilerek gürleşmesini ve güçlendirilmesini sağlayan bu ürünümün gururla arkasında duruyorum. Neredeyse son 1 yıldır gece gündüz demeden serumun formülasyonunu en efektif hale getirmek için uğraş verdik.  Sağlık bakanlığı onaylı, bitkisel özlerden elde edilen vitaminler ile vegan bir ürün ürettik.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler