Magazin Haberleri » Ünlüler » Mahmut Görgen’nin Yeni İddialı Şarkısı!
Mahmut Görgen

Mahmut Görgen’nin Yeni İddialı Şarkısı!

Son zamanlarda en çok duyulan isimler arasına giren Mahmut Görgen, 2017’de”Kalbimin Sahibine” isimli şarkısı ile büyük bir kitleye sahip olmuştur. Yeni şarkısını basın mensuplarına ileten başarılı sanatçı yeni iddialı şarkısını sürdürmeye çalışıyor.


Mahmut Görgen Kimdir?

Mahmut Görgen’in Dinleyicilerini Sürpriz!

Yaklaşık olarak 6 senedir profesyonel olarak müzikle ilgilenen Mahmut Göregen, 2017’de”Kalbimin Sahibine” isimli şarkısı ile büyük bir kitleye sahip olurken uzun bir süre boyunca yeni single çalışması yapmak için kendine zaman ayırmıştır. Görgen bu süre zarfında konserlerde ve barlarda sahne alarak müzik ile hayatını devam ettirdi. Mahmut Görgen yeni single çalışması “Touch The Sky” adlı çalışması ile devam ettirmektedir.


Mahmut Görgen’nin Yeni İddialı Şarkısı!

Son zamanlarda en çok duyulan isimler arasına giren Mahmut Görgen, 2017’de”Kalbimin Sahibine” isimli şarkısı ile büyük bir kitleye sahip olmuştur. Yeni şarkısını basın mensuplarına ileten Mahmut Görgen Yaklaşık olarak 6 senedir profesyonel olarak müzikle ilgilenmiştir. uzun bir süre boyunca yeni single çalışması yapmak için kendine zaman ayırmıştır. Görgen bu süre zarfında konserlerde ve barlarda sahne alarak müzik ile hayatını devam ettirdi. Mahmut Görgen yeni single çalışması “Touch The Sky” adlı çalışması ile devam ettirmektedir.

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Berat Şahin

Avatar

İlginizi Çekebilir

O Ses Türkiye Jürisinde Değişiklik.

O Ses Türkiye Jürisinde Flaş Değişiklik! Acun Açıkladı..

Sunuculuğunu ve yapımcılığını ünlü medya patronu Acun Ilıcalı’nın yürüttüğü, ünlü jüri koltuklarında ise, Hadise, Seda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir