Pazartesi, Nisan 12, 2021
Ana Sayfa Dedikodu Lider Şahin ve Ecem Çırpan Aşk Mı Yaşıyor?

Lider Şahin ve Ecem Çırpan Aşk Mı Yaşıyor?

-

Lider Şahin ve Ecem Çırpan aşk mı yaşıyor? Önceki gün Nişantaşı City’s’te objektife takılan Miss Turkey 2015 birincisi Ecem Çırpan, Selami Şahin’in oğlu Lider Şahin’le olan birlikteliğini yalanlamadı. İşte detaylar;

Lider Şahin Röportajında İrem Derici Açıklaması

Tülay Demir ile yaptığı röportajda özel hayatıyla ilgili soruları yanıtlayan Şahin Ben hayatıma giren insanları ünlü ya da ünsüz olarak görmüyorum. Öyle bir şey yok, kalbime, gönlüme uygun insanla bir şeyler paylaşmak isterim dedi.

Tülay Demir’in ‘İrem Derici desem şimdi…’ sorusuna
Lider Şahin ‘İrem her şeyden önce çok iyi bir arkadaş. Ben yaşadığım ilişkileri zaten öncelikle arkadaşlık üzerine kuruyorum. Önce iyi arkadaş olmalı, birbirimizi iyi dinlemeli, birbirimize emek vermeliyiz. İrem de böyle bir kadın. Onunla çok güzel bir birlikteliğimiz oldu’ dedi.

Ne kadar sürdü birlikteliğiniz sorusuna ise ‘1 sene kadar sürdü diye hatırlıyorum. Güzel zamanlarımız oldu, güzel hatırlıyoruz birbirimizi’ diyerek yanıt verdi.

Lider Şahin Burcu Binici’yle Yakalandı!

İrem Derici’den Yanıt Gecikmedi

İrem Derici, eski sevgilisi Lider Şahin’in röportajda söylediklerini öğrendikten sonra sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. “O zor hatırladığın ilişki sayesinde veriyorsun o röportajı da haydi neyse” şeklinde paylaşım yapan Derici dikkatleri üzerine çekti.

Lider Şahin İrem Derici ile yaşadığı ayrılık sonrası Didem Soydan’la 6-7 ay süren bir beraberlik yaşamıştı. Röportajda Şahin Didem Soydan için ise ‘Dostane bir şekilde yollarımızı ayırdık. Hâlâ görüşüyoruz. Dostluğumuz bakidir. Bir şey olsa hemen yardımına koşarım’ dedi.

Lider Şahin ve Ecem Çırpan Aşk Mı Yaşıyor?

Koronavirüs salgını nedeniyle bu yıl dijital olarak yapılacak Mercedes-Benz Fashion Week’e yoğun bir şekilde hazırlandığını belirten Ecem Çırpan, Lider Şahin’le ilişkisiyle ilgili sorular karşısında ise, “Özel hayatım hakkında konuşmak istemiyorum” yanıtını verdi.

Lider Şahin Kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Ebru Gündeş Dubai Tatiline Çıktı

Ebru Gündeş Dubai Tatiline Çıktı

0
Pandemi sebebiyle sahnelerin yasak olmasından dolayı yeni isimler keşfetmek için başlattığı 'Ebru Gündeş Dinliyor' projesine devam ediyor. Bir süre kafa dinlemek istediği öğrenilen ünlü...
İbrahim Tatlıses'ten Yeni Şarkı Geliyor

İbrahim Tatlıses’ten Yeni Şarkı Geliyor

Nursel Köse'den Samimi Açıklamalar

Nursel Köse’den Samimi Açıklamalar