Ana SayfaDedikoduKuşum Aydın'dan Vasiyet Açıklaması

İlgili Postlar

Kuşum Aydın’dan Vasiyet Açıklaması

Kamuoyunda ‘Kuşum Aydın’ olarak tanınan ve bir süredir ekranlardan uzak olan Muharrem Aydın Uğurlular, bu sabah konuk olduğu programda son görüntüsüyle dikkat çekti. Kilo alan ve geçirdiği estetik operasyonlarla yüzü oldukça değişen 56 yaşındaki ünlü şarkıcı Kuşum Aydın’dan vasiyet açıklaması geldi. İşte o açıklamalar;

“Ben Aldım Zaten Cezamı”

Kuşum Aydınolarak bilinen, bir dönemin öne çıkan sunucu ve şarkıcılarından olan ünlü isim, daha önce katıldığı programda yaptırdığı yüz dolgusundan dolayı yaşadığı pişmanlığı anlatmıştı. 56 yaşındaki şarkıcı, konu hakkında şu ifadeleri kullanmıştı:

Yüzümü yakından çekip internette farklı görüntülerle veriyorlar. Benim bu yüzden televizyon kariyerim bitti. Sanıyorlar ki, estetik doktorlarının kapısında yatıyorum. Yaptırdığım dolgudan dolayı oluşan deformeden dolayı iki tane programım iptal oldu. Paylaştığım fotoğraflarda photoshop kullanıyorum. Bir televizyon programında benim için ‘Aydın olmasın’ demişler, o estetikleriyle konuşuluyor’ demişler. ‘İyi tamam olmasın diyorlarsa, olmam’ dedim ben de. Ben kendimle barıştım. Bu benim kendimce çektiğim bir ceza. Beş kişi el ele gidip bunu yaptırdık. Onlar benden daha star oldu. Yüzümdeki deformasyon işlerime engel oldu. İnsanlar benim için yapmasaymış diyormuş. Ben aldım zaten cezamı.

“Volkan Gibi İçerde Patlarmış”

“Benim altı sene sonra çıktı bu alerjim” diyen Aydın, “Almanya’ya bir konser için gittim. Duştan çıktım ve ‘Ne kadar sıcak burası’ dedim. Bir çıktım yüzüm mosmor. Botoksu bilmiyorum ama dolgu yaptırmayın derim. Dolgular durup beklermiş. Volkan gibi içeride patlarmış. Şimdi biri yorum yazmış, ‘Onu bunu yaptırdı bari kaşını yaptırmasaydı’ diye. Benim kaşıma cımbızın c’si değmedi. Allah böyle yaratmış” açıklamasını yapmıştı.

“Beş Kişiyi Mahkemeye Verdim”

“İnsanlar o kadar acımasız ki” diyen Aydın şöyle devam etmişti:

Geçen gün birinin kıyafetine yorum yapayım dedim. Ay neler geldi başıma. Olay benim yıllar önce giydiğim transparan gömleğe kadar geldi. Bir oradan tokatlıyorlar, bir buradan. En az beş kişiyi mahkemeye verdim. Asla affetmiyorum. Avukatları arıyor, ‘Vazgeçin, yaşı küçük’ diyorlar .Ne demek yaşı küçük ya? Onları da affetmem, bundan sonra yapanları da affetmem. Benim ölmüş babacığıma, anacığıma, özel hayatıma, namusuma laf söyleyecek ben onu affedeceğim. Neden affedeyim?

Kuşum Aydın’dan Vasiyet Açıklaması

Kuşum Aydın olarak tanınan Muharrem Aydın Uğurlular, yeni imajıyla TV8’de ekranlara gelen ‘2. Sayfa’ programına konuk oldu. Geçirdiği estetik operasyonlardan sonra bir hayli değişen ve kilo alan Kuşum Aydın’ın son hali dikkat çekti.

Kuşum Aydın, canlı yayındaki açıklamasında, “Üç dört kişi var, ‘Ölürsem mezarıma gelmesinler’ diye bir arkadaşıma vasiyet ettim. Usul usul yanına gidin, ‘Burada olmanı hiç istemiyordu’ deyin dedim. Onlar sosyal medyadan bile benimle ilgili bir şey paylaşmasınlar. Göz göre göre ekmeğimle oynayan insanlar var. Çok ağır ekmekle oynayanlar var” şeklinde konuştu.

Aydın Uğurlular kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler