Ana SayfaÜnlülerKulisleri Sallayan İddia: Oyuncu Meltem Cumbul, Seçimlerde Şişli'den Aday Olacak

İlgili Postlar

Kulisleri Sallayan İddia: Oyuncu Meltem Cumbul, Seçimlerde Şişli’den Aday Olacak

İYİ Parti lideri Meral Akşener ile bir araya gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Şişli adayı olarak güzel oyuncu Meltem Cumbul ismine karar verdi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Ankara’daki evinde akşam yemeğinde buluşmasının ardından. Geç saatlerde kulislere bomba gibi bir haber düştü. İddialara göre, güzel oyuncu Meltem Cumbul seçimlerde Şişli’den aday gösterildi.

Meltem Cumbul Kime Elini Vermedi? Kendisi Açıkladı!

Meltem Cumbul Şişli’den Aday Gösterildi

F5 Haber’de yer verilen habere göre; CHP’nin en çok merak edilen ilçesi ve İstanbul’un önemli ilçelerinden olan Şişli’de başarılı oyuncu Meltem Cumbul aday gösterildi.

Yemekte Karar Verildi

Akşam yemeğinde, başta İYİ Parti lideri Meral Akşener’in ikamet ettiği Üsküdar’ın da içinde yer aldığı İstanbul’un ilçeleri ile ilgili anlaşma sağlandığı ve kurmayların yapılan anlaşmayı bugün protokole bağlayacağı öğrenildi.

Sarıgül, Çalışmalarını Hızlandırdı

CHP’den Şişli için aday adaylığı başvurusu yapan Mustafa Sarıgül’ün aday olmasına sıcak bakılmamasının ardından. İlçede yapılan çalışmalar hızlandırdı. Mustafa Sarıgül’ün Şişli’den başka yerde aday olmak istemediği ve Chp ‘den aday gösterilmezse DSP ya da bağımsız olarak aday olacağı belirtilmişti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler