Ana SayfaDedikoduKriz Geçiren Zerrin Özer'in Menajerinden Murat Akıncı Açıklaması!

İlgili Postlar

Kriz Geçiren Zerrin Özer’in Menajerinden Murat Akıncı Açıklaması!

Kriz Geçiren Zerrin Özer’in Menajerinden Murat Akıncı Açıklaması! Üç gün önce evlenen Zerrin Özer, dün akşam hastaneye kaldırıldı. Özer’in menajeri Kemal Aslan’dan yeni açıklamalar geldi.

İki gün önce evlenen Zerrin Özer’in eşi hakkında dolandırıcı olduğu yönünde iddialar ortaya atılmış ve bir televizyon programında 3 kadın Murat Akıncı’nın dolandırıcı olduğunu öne sürmüştü.

Menajer Aslan’dan Yeni Açıklama

Özer’in menajeri Kemal Aslan 2. Sayfa’ya önemli açıklamalarda bulundu. Aslan:

“Durumu çok iyi değil. Dün bir kriz geçirdi. Sol kolunda bir uyuşma vardı. Hemen müdahale etmişler. Zerrin Hanım’ın sinirleri bozuldu, üzüldü. Hastalanmasının nedeni de bu olaylar. Dün gece 12-1 civarında boşanma kararı aldı.” dedi.

Sonrasında Murat Akıncı için şu sözleri söyledi:

“Anlatılanlarla karşımdaki Murat Akıncı çok farklı adam. İkisi de birbirini çok seviyordu. Şu anda boşanıyorlar. Ama Murat Akıncı o kadar güzel karşıladı ki bu kararı… Bu konuyla ilgili adama söyleyebileceğim hiçbir şey yok. Murat Akıncı boşanmayla ilgili vekaleti imzaladı. Zerrin’in bebek gibi kalbi var. Beni yurtdışından geldiğimde tanıştırdı. Ben de sevdim çocuğu.” dedi.

Murat Akıncı’yı dolandırıcılıkla suçlayan Seda Hanım hakkında ise şöyle konuştu:

“Bu arkadaşla ilgili araştırma yaptırdım ben. Adamın dosyası ve davası yok şu an. Yani adam hakkında suç duyurusu yok. Seda Hanım ulaşmıştı bana dün. Murat Akıncı’yı suçlayan Seda Hanım kendi şirketini 420 bin TL dolandırmış.”

Zerrin Özer’in Eşi Dolandırıcı mı?

“Nikah dahil bütün masrafları Murat Akıncı karşılamıştır.”

Özer’in menajeri Kemal Aslan’ın açıklamasına göre Akıncı için üç yıl boyunca Zerrin’e hiç para harcatmadığını dile getirdi:

“Murat Akıncı, Zerrin’e bir kuruş para harcatmadı. Nikah dahil bütün masrafları Murat Akıncı karşılamıştır. Murat Akıncı, üç yıl boyunca Zerrin’e para harcatmadı. Dün gece Zerrin hastanedeyken sürekli Murat Akıncı beni aradı, ‘Ben Zerrin için ölürüm’ ” şeklinde konuştu.

Boşanma süreci için ise şu sözleri söyledi:

“Evliliğin iptali davası açtık. İki tarafın da vekaleti bende boşanma iptali söz konusu değil. Zerrin o kadınları dinledikten sonra ‘Kendime inanamıyorum’ ” ifadesinde bulundu.

“6 Yıldır Görüşmüyoruz…”

Yine 2. Sayfa programına konuşan Murat Akıncı’nın babası ise “6 yıldır görüşmüyoruz. Eve gelen icralar oldu. Onu evlatlıktan reddettik” şeklinde konuştu.

Akıncı’nın annesi Sevilay Hanım ise söz konusu dolandırıcılık iddiaları ve Akıncı’yı dolandırıcılıkla suçlayan Seda Hanım hakkında şu sözleri dile getirdi:

“Bizi suçlayan Seda Hanım, çalıştığı şirketi 420 bin TL dolandırmıştır. Yasal yollara başvursunlar. Esra hanım annesi vefat ettikten sonra sosyal medya üzerinden oğluma ulaştı ve arkadaşlıkları oldu. Bu kadınlar oğlumun evlenmesini mi beklediler? Mahmut Atalay denen birini tanımıyoruz. Oğlumun adı Murat Akıncı’dır. Bir kuruşumuz Zerrin Hanım’a geçmemiştir. Kimseden bir kuruş almamışızdır.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler