Ana SayfaDiziler'Kızım' dizisinin 2. tanıtımı yayınlandı

İlgili Postlar

‘Kızım’ dizisinin 2. tanıtımı yayınlandı

‘Kızım’ dizisinin 2. tanıtımı yayınlandı. İddialı bir başlangıç yapmaya hazırlanan yeni dizi ‘Kızım’, ne zaman hangi kanalda yayınlanmaya başlayacak? ‘Kızım’ dizisinin konusu ne? Oyuncuları kimler? Detaylar ve dizinin 2. tanıtımı haberimizde…

Tv8’in Yeni Dizisi Kızım’ın İlk Fragmanı Yayınlandı!

Kızım dizisi için geri sayım başladı. Hangi gün, hangi kanalda başlayacak?

Yeni yayın döneminde TV8 ekranlarında izleyicisiyle buluşacak olan, yapımcılığını Med Yapım – Fatih Aksoy’un üstlendiği , yönetmen koltuğunda Gökçen Usta ’nın oturduğu, senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt ve Irmak Bahçeci’ nin kaleme aldığı uygulayıcı yapımcılığını ise Suzan Sümeli’nin yaptığı ‘’Kızım’’ dizisinin 2. tanıtımı bu akşam yayınlandı. Yeni yayın döneminde “Kızım” ismiyle TV8 ekranlarına gelecek olan dizide Buğra Gülsoy, Leyla Lydia Tuğutlu ve Beren Gökyıldız‘a, Serhat Teoman, Tugay Mercan , Sinem Ünsal ve Suna Selen eşlik edecek.

Kızım Dizisinin Konusu Nedir? Kızım Dizisi Oyuncu Kadrosu…

İşte Kızım dizisinin 2. tanıtımı

Kızım dizisinin konusu ne?

Öykü sekiz yaşında, yaşıtlarından farklı olarak algısı çok açık olan, empati duygusu gelişkin ve çok akıllı bir kızdır. Doğduğundan beri birlikte yaşadığı teyzesi onu terk edince, daha önce hiç görmediği babası Demir’i bulmak zorunda kalır. Hayatında sorumluluk almamış, yetimhanede büyümüş bir dolandırıcı olan Demir, Öykü’nün onu bulmaya geldiği gün tutuklanır. Demir, kızına bakması şartıyla mahkeme tarafından salınır ancak Demir, o gün tanıştığı Öykü ’yle yaşamayı istememektedir. Demir ve ortağı Uğur bir yandan Öykü’den kurtulmaya çalışırken, bir yandan da büyük bir vurgun yapma planı içindedirler. Bu büyük vurgunun hedefinde olan Candan ise sakin görünen hayatında geçmişin büyük acılarını gizlemektedir. Tüm bu tesadüflerle hayatın bir araya getireceği insanların hiçbirinin bilmediği ise Öykü’nün büyük bir sırrı sakladığıdır.

Kızım dizisi, yeni yayın döneminde TV8 ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler