Magazin Haberleri » Ünlüler » Kız Kardeşinden Sonra Anneside Hastanede Ama Özcan Deniz Nerede?
özcan deniz ve kardeşi

Kız Kardeşinden Sonra Anneside Hastanede Ama Özcan Deniz Nerede?

Geçtiğimiz günlerde hastalığı ile gündeme gelen Gülcan Deniz söyledikleri ve yaşadıklarıyla oldukça dikkat çekti.Ünlü sanatçı Özcan Deniz’in kız kardeşinden sonra annesi de hastaneye kaldırıldı ama Özcan Deniz nerede?


Özcan Deniz Kimdir?

Özcan Deniz Sessizliğini Hala Koruyor…

Bir süredir magazin dünyasında ve güncel sebepler arasında da konuşulan olaylar arasında yer alan Özcan Deniz ve Gülcan Deniz kardeşlerinin arasındaki gerginlik hala devam etmekte. Kalp hastası olan Gülcan Deniz babasının ölümünden sonra abisi Özcan Denize ulaşamadığını ve yardıma ihtiyacı olduğunu dile getirdi. Bunun üzerine Özcan Deniz bu konuyla alakalı hiç bir yorum yapmamış ve sessizliğini korumuştu. Kız kardeşinden sonra annesi de hastanede olan ama Özcan Deniz’in nerede olduğu hala tartışılan konulardan…

 

Kız Kardeşinden Sonra Anneside Hastanede Ama Özcan Deniz Nerede?

özcan deniz kardeşi

Basına yeni düşen haberler arasında Gülcan Deniz’in annesinin de fenalaştığı ve hastaneye kaldırıldığı gelen bilgilerin arasında Özcan Deniz’in annesinin KOAH hastası olduğu ve durumunun ciddi olduğunu yardıma ihtiyaçlarını olduğunu dile getirirken abilerinden de hala yardım istemeyi ihmal etmedi. Ailesinden gelen bir açıklama ise Özcan Deniz için babası öldükten sonra bizde onun için öldük ifadelerini kullandı.


 

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Bengisu Doğançay

Avatar

İlginizi Çekebilir

Dilan Çiçek Deniz’in Yeni Sevgilisi

Genç ve güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz sosyetik isim Alihan Aloğlu ile aşk yaşamaya başladı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir