Magazin Haberleri » Diziler » Kıvanç Tatlıtuğ’a Yazık Ettiler!
Yazık
Yazık

Kıvanç Tatlıtuğ’a Yazık Ettiler!

Kıvanç Tatlıtuğ’a yazık ettiler! Uzun bir süredir ara verdiği televizyon ekranlarına bomba gibi bir dönüş yapan başarılı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, dizide yapılan mantık hatalarından dolayı bir hayli eleştiri topladı. Önceki hafta yayınlanan ilk bölümüyle sosyal medya hesaplarında bir çok olumsuz yoruma maruz kalan Çarpışa dizisi hakkında bir yazı kaleme alan hangi yazar, Tatlıtuğ’a yazık edildiğini iddia etti. İşte haberimiz hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar…


4 Aralık 2018 Reyting Sonuçları açıklandı! Kadın mı? Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz mı?

Kıvanç Tatlıtuğ’a yazık ettiler!

Kıvanç Tatlıtuğ’a yazık ettiler! Ara verdiği televizyon dünyasında Çarpışma isimli diziyle geri dönen Kıvanç Tatlıtuğ, canlandırdığı karakterdeki başarılı performansıyla göz doldurdu.

Dizinin yayınlanan ilk iki bölümünün ardından, çekimlerde yapılan mantık hataları sosyal medya hesaplarında eleştiri oklarının hedefi oldu.

Ünlü televizyon eleştirmeni, gazeteci Yüksel Aytuğ ise bugün yayınlanan köşesinde bir izleyicisinin dizi hakkında kendisine gönderdiği yorumu yayınlayarak destek çıktı.

Okurunun değme eleştirmenleri kıskandıracak bir yazı hazırladığını belirten Yüksel Aytuğ, şunları söyledi:

Çarpışma Dizisi Her Perşembe Show Tv'de
Çarpışma Dizisi Her Perşembe Show Tv’de

Kıvanç Tatlıtuğ’dan Müslüm Yorumu

Kıvanç’a yazık mı oldu?

Günlerden cumartesi değil ama yine de bir okur mektubunu köşeme almak istiyorum. Çünkü, seyircinin dizi seçimi yaparken hangi ayrıntıların peşine düştüğünü göstermesi açısından önemli olduğunu düşünüyorum. İşte okurum Levent Dursun’un Show TV’de yayınlanan ‘Çarpışma’ dizisiyle ilgili değme televizyon eleştirmenlerini kıskandıracak analizi:

“Dizinin ilk bölümünde ‘Zeynep’in kızını alırlar. Alan adamlara ‘Kocamla aram kötü’ dese, ‘Kaçtı’ dese, ‘Benle alakası yok’ dese belki yırtacak. ‘Bankaların kasasında o kadar para bulunmaz’ dese belki inandıracak (Adamlar kadını müdürlük yaptığı bankadan para çalıp kendilerine vermesi için zorluyorlar), ‘Bankadan o parayı nasıl çıkaracağım, mümkün değil’ dese ikna edecek ama demez.

İkinci bölümde ‘Zeynep’, polisler tarafından yakalanır ve onlara “Kızımı almam lazım” der. Polis onu kelepçelerken “Neden beni dinlemiyorsunuz? Kızımı almam lazım” der. Oysa ‘Kızımı kaçırdılar’ dese belki dinleyecekler ama demez ve “Neden beni dinlemiyorsunuz, kızımı almam lazım” der. Biz delirirken…

Kıvanç Tatlıtuğ kimdir?

Sahneyi çektik mi çektik…

Eline eldiven bile takmaya tenezzül etmeyen kasa hırsızına mı takılsak, yoksa tepeden yapılan çekimlerde 50 kilometre hızla bile gitmeyen arabaların hızla(!) çarpışmasına inanmadığımıza mı?

Ya da milyonlarca Euro’nun konulduğu çantanın boyutuna mı?

Daha onlarca şey sayardım ama yerinizi harcamak istemem. Tipik Türk dizisi hastalığı. Hızlı yaz, üzerinde düşünme, sahneyi çektik mi çektik…Kıvanç’a (Tatlıtuğ) yazık olmuş.”


 

 

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Bahar Kanık

Avatar

İlginizi Çekebilir

Serdar Ortaç’tan Nafaka Açıklaması

Ataşehir’de bir mekanda sahne alan Serdar Ortaç’tan nafaka açıklaması. Serdar Ortaç, Chloe Loughnan ile 5 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir