Magazin Haberleri » Kimdir » Kıvanç Erginel Kimdir?
Kıvanç Erginel Kimdir?
Kıvanç Erginel Kimdir?

Kıvanç Erginel Kimdir?

“Ah İstanbul” şarkısıyla çıkış yapan Kıvanç Erginel kimdir? Kıvanç Erginel kaç yaşında? Kıvanç Erginel albümleri neler? Kıvanç Erginel aslen nereli? Kıvanç Erginel hangi burç? Kıvanç Erginel hakkında merak ettiğiniz ve bilmeniz gereken her şeyi sizin için bu yazımızda yazdık.


Kıvanç Erginel Kaç Yaşında? Kıvanç Erginel Aslen Nereli? Kıvanç Erginel Hangi Burç?

Kıvanç Erginel 1 Ocak 1986 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen İstanbullu olan Kıvanç Erginel, Oğlak burcudur.

Kıvanç Erginel Kimdir?

Kıvanç Erginel eğitimini İstanbul’da tamamlamıştır. Müziğe olan ilgisi küçük yaşlara dayanan Kıvanç Erginel,  2012 yılında Üsküdar Musiki Cemiyeti’ne katılmıştır. Koro ve solo performanslarının yanı sıra kendi şarkılarından oluşan özel repertuvarıyla da İstanbul’da pek çok sahnede sahne alan Kıvanç Erginel, seslendirdiği şarkılarla müzikseverlerin gönlünü fethetmeyi başarmıştır.

İstanbul şehri için hazırladığı ilk teklisi “Ah İstanbul” u dinleyicilerin beğenisine sunan Kıvanç Erginel dinleyiciler tarafından beğeniyle karşılanmıştır. Sözü ve bestesi Kıvanç Erginel’e ait “Ah İstanbul” un düzenlemesi Kıvanç Erginel ve Metehan Dada tarafından yapıldı.


Kıvanç Erginel Albümleri

  • 2020 – Ah İstanbul
   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Ayça Yurttaarslan

Avatar

İlginizi Çekebilir

Safir Çevik Kimdir?

Safir Çevik Kimdir?

Bir şeyler dicem sana (Duvar) feat parçalarıyla YouTube’u sallayan müzisyen Safir Çevik Kimdir? Safir Çevik Kaç Yaşında? …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir