Ana SayfaDünyaKim Kardashian Kanye West'ten Boşanmak İçin Dava Açtı

İlgili Postlar

Kim Kardashian Kanye West’ten Boşanmak İçin Dava Açtı

Kim Kardashian Kanye West’ten boşanmak için dava açtı. Kardashian, yaklaşık 7 yıl süren evliliğini bitirmek için boşanma için davası açtı. Detaylar haberimizin devamında…

Kim Kardashian kimdir?

Ünlü Çift Boşanıyor!

Dünyanın en gözde çiftlerinden biri olan Kim Kardashian ile Kanye West boşanıyor. 40 yaşındaki Kardashian’ın Hollywood’un ünlü boşanma avukatı Laura Wasser ile Los Angeles merkezindeki mahkemeye başvurduğu kaydedildi.

Boşanma için dilekçede herhangi bir neden gösterilmezken, 43 yaşındaki West’in daha önce açıkladığı bipolar (çift kişilik) rahatsızlığının boşanmada ana etken olabileceği konuşuluyor. Çiftin, evlenmeden önce “ön evlilik anlaşması” yaptıkları için boşanma sürecinin uzun sürmeyeceği belirtiliyor.

İki Yıldır Boşanmaya Çalışıyor

Kardashian, NBA yıldızı eski eşi Kris Humphries ile 72 gün süren evliliğini bitirirken de Wasser ile birlikte çalışmıştı.Aylardır ikisinin ayrı hayatlar yaşadığı söylenen çiftin boşanma iddiası, West’in sonradan sildiği ilginç bir tweet’le ortaya çıkmıştı. Kanye West, eşi Kim Kardashian’ın bir otelde rap şarkıcısı Meek Mill ile buluşmasından sonra yaklaşık iki yıldır boşanmaya çalıştığını öne sürmüştü.

West’in, Kim Kardashian ile Nicki Minaj’ın eski sevgilisi Meek Mill’in Kasım 2018’de Los Angeles’ta açılan Ceza Adalet Reformu Zirvesi’nde konuşmak için bir araya geldiği zamana atıfta bulunduğu düşünülmüştü. Kardashian ise, “Kocama anlayış gösterin, bipolar bozukluğu var” ifadelerini kullanarak West’i savunmuştu.

Anne olmaya hazırlanan Kim Kardashian “Alkollüydüm hatırlamıyorum”

Çifte yakın bir kaynak, “Kanye zaman istiyor ve işi için zaman ayırıyor, zamanının çoğunu Wyoming’de geçiriyor. Kısa zamanda, en azından tam zamanlı olarak Los Angeles’a dönmeyi planlamıyor. Kim de bu durumdan şikayetçi değil.” açıklamasını yapmıştı.

Aynı kişi ayrıca, “Kanye, etrafında, Kim’i rahat ettirecek muazzam bir destek sistemine sahip. Kanye için çiftlik daha iyi bir yer. Kim’in Los Angeles’ta olması gerekiyor ve çocuklarını da yanında istiyor. Onların hayatlarını normal şekilde sürdürmesi için elinden geleni yapıyor. Çocuklar babalarıyla her gün iletişim kuruyor, görüntülü konuşma yapıyor.” ifadelerimi kullanmıştı.

Kris Jenner’ın da Etkisi Var

Kim Kardashian ile Kanye West’in boşanmasının perde arkasıyla ilgili iddialar da bitmek bilmiyor. Kimye adıyla anılan Kardashian ve West’in boşanmasında anne Kris Jenner’ın da etkisi olduğunu söyleniyor. ABD basınında konuyla ilgili yer alan haberlerde Kim Kardashian’a boşanmasını annesi Kris Jenner’ın söylediği ileri sürüldü. Bu iddialara göre Jenner, kızı Kim’e “Ondan boşan” dedi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler