Ana SayfaÜnlülerKibariye'nin eşi Ali Küçükbalçık hesabı ödeyemedi, Kibariye'nin adını verdi!

İlgili Postlar

Kibariye’nin eşi Ali Küçükbalçık hesabı ödeyemedi, Kibariye’nin adını verdi!

Kibariye’nin eşi Ali Küçükbalçık hesabı ödeyemedi, Kibariye’nin adını verdi! Geçtiğimiz günler Kibariye’yi aldattığı haberleri ile gündeme gelen Ali Küçükbalçık, şimdi de gittiği plajda hesabın hepsini ödeyemeyince “Ben Kibariye’nin eşiyim, başka da para vermem” dediği haberleri ile gündemde. Detaylar haberimizde…

İhaneti affeden Kibariye’ye bir ihanet darbesi daha!

Kibariye’nin eşi hesabı ödeyemedi iddiası

Ünlü şarkıcı Kibariye’nin kendisinden yirmi yaş küçük olan eşi Ali Küçükbalçık, son zamanlarda maddi sıkıntılar yaşadığı, hatta icralık olduğu ve Kibariye’yi aldattığı yönündeki iddialar ile gündeme geliyordu. Şimdi de, kız arkadaşları ile gittiği bir eğlence mekanında hesabın hepsini ödeyemediği ve “Ben Kibariye’nin eşiyim” dediği iddia edildi.

Kibariye kimdir?

Ben, Kibariye’nin eşiyim, başka da para veremem

İddiaya göre; Ali Küçükbalçık kız arkadaşları ile birlikte gittiği plajda bin 370 liralık hesabı çok buldu ve işletmenin sahibi ile bir gerginlik yaşadı. Küçükbalçık’ın, “Ben, Kibariye’nin eşiyim, başka da para veremem” dediği belirtildi.

Ali Küçükbalçık’ı bir daha mekana almayın

Ali Küçükbalçık’ın hesap konusunda çıkardığı gerginliğin ardından işletme sahibinin bir daha Ali Küçükbalçık’ın mekana alınmaması için görevlilere talimat verdiği duyuldu.

Ali Küçükbalçık, geçtiğimiz günlerde yine Kibariye’ye ihanet ettiği iddiaları ile gündeme gelmişti. Plajda sarışın bir kadınla görülen Küçükbalçık’ın ihanet iddialarına Kibariye’nin ne diyeceği merak konusu oldu. Kibariye, geçtiğimiz aylarda yine Ali Küçükbalçık tarafından Lübnan asıllı bir kadınla aldatıldığı haberleri ile gündeme gelmiş ve eşini affederek şu açıklamayı yapmıştı: Benim kimseye borcum yok. Beni herkes tanır, kimsenin parasının üzerine yatacak bir kadın değilim. Dönerci dükkanından alacağı olduğunu söyleyen çalışanlar, niye parayı benden istiyor? Ben o dükkana bir tek gün gittim, o da açılışında. Ali’nin kumardan, ticari hayatından borçları olabilir. Oynamıştır, geçti bitti. O benim kocam. Para yine kazanılır. Ama ailede sağlık, huzur ve mutluluk hepsinden önemlidir. Bu yüzden ihanet olayını düşüneceğim. Bilmem ne kadınlar için ben yuvamı yıkmam. Her şeye göğüs gererim. Lübnanlı dediğiniz kadını tanımıyorum. Ben gözümle görmedim, kocamı yakalamadım. Sizlerden öğreniyorum ihanet haberlerini. Ama bu benim için para puldan daha önemli meseledir. Gelinlik çağında kızım var, 18 yaşına geldi. Kendim için değil, en çok onun için üzülüyorum. Haberleri görünce gözyaşı döktü, günah. Ben onun üzülmesine daha çok üzülüyorum. Gerildim bu haberlerden. Birkaç gün düşünüp karar vereceğim boşanıp boşanmamaya. Ben yuvamı korumak için bu kadar uğraştım, bu kadar tuttum ama o yabancı kadının fotoğrafını görünce gücüme gitti. Kimin olsa gider. Ben bu evlilikte zor dururum herhalde artık. Belki de duramayabilirim. Yuvamı yıkmak istemiyorum ama bunun kararını bir iki gün içinde vereceğim. Bilmiyorum, düşüneceğim. Boşanma iyi düşünülmesi gereken bir şey. 58 yaşındayım. Bu saatten sonra ben afedersin bunu bırakıp başka koca alacak değilim. Böyle şeyler çok ayıp bizim kitabımızda. Ben çocuğuma ve işime adamışım kendimi. Köpek gibi de çalışıp her şeyin üstesinden geleceğim. Üzücü tabii ki tüm bu yaşadıklarım. Düşünmem gereken bazı şeyler var. Allah’a çok şükür ekonomik olarak kimseye muhtaç değilim. Her şey yoluna girecektir. Bunu söylemek ayıp ama trilyonlar içinde 10 milyon gitmiş, önemli değil. Allah bana iş versin, o gelir geriye. Para her zaman bulunur. Ama sağlık, huzur ve mutluluk bulunmaz. Ben kocamı da kötülemek istemiyorum ama maşallah bazı kadınlar kaşar peyniri gibi. O kaşar peynirlerinin önüne geçemezsin. Ben bu konuyla ilgili tartışmayacağım da Ali’yle, olgun davranıyorum. Ben yuvamı kolay bozmam, ha o beni istemezse o zaman hemen giderim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler