Ana SayfaÜnlülerKibariye'den ihanet açıklaması

İlgili Postlar

Kibariye’den ihanet açıklaması

Kibariye’den ihanet açıklaması. Ünlü şarkıcı Kibariye, eşi Ali Küçükbalçık’ın ihanetini affetmesi hakkında yeni bir açıklama yaptı. Şu sıralar Bodrum tatilinde olan Kibariye, ihanet konusunda ne dedi? Detaylar haberimizde…

Kibariye’ye Bir Şok Daha!

Kibariye evliliğine sahip çıktı

Geçtiğimiz aylarda eşi Ali Küçükbalçık’ın kumar oynayarak maddi krize neden olduğu ve ihanet ettiği iddiaları ile gündeme gelen ünlü şarkıcı Kibariye, ‘affettim’ dediği eşi için evliliğine yine sahip çıktı.

Kibariye kimdir?

İlla yakalayacağım biriyle

Kibariye, Bodrum’daki evinde kızı ve eşi Ali Küçükbalçık ile tatil yapıyor. Market alışverişi için dışarı çıkan Kibariye, basın mensupları ile sohbet etti. Eşi Ali Küçükbalçık’ın gündeme gelen ihanet iddiaları hakkında konuşan Kibariye, “Çapkınlığı gözlerimle görmedim, illa yakalayacağım biriyle… Ya da siz çekeceksiniz ve o zaman ‘Tamam’ diyeceğim. Kumar haberleriyle ilgili yorumum da, hatasız kul olmaz!” dedi.

Babası, evlenirken kızımın kırmızı kurdelesini bağlayacak

Eşini kumar borcu iddiaları hakkında da açıklama yapan Kibariye, “Şükür, çalışıyorum ve eksiklerimi alıyorum. Bazı sıkıntılar oldu ama hepsi geçti, gitti. Ben ve çocuğum mutluyuz. Babası, evlenirken kızımın kırmızı kurdelesini bağlayacak. Hiçbir zaman ‘bilmem neler’ için yuvamı yıkmam. Önemli olan, hataları tekrarlamamaktır. Evliliğime sahip çıktım. Yuvayı dişi kuş yaparmış. Romanca’da şöyle derler; ‘Kofti bir durum yok her şey sebai dü…” diye konuştu.

Kibariye, iddiaların ayyuka çıktığı dönemde evliliğine sahip çıkma kararını şu şekilde anlatmıştı: Benim kimseye borcum yok. Beni herkes tanır, kimsenin parasının üzerine yatacak bir kadın değilim. Dönerci dükkanından alacağı olduğunu söyleyen çalışanlar, niye parayı benden istiyor? Ben o dükkana bir tek gün gittim, o da açılışında. Ali’nin kumardan, ticari hayatından borçları olabilir. Oynamıştır, geçti bitti. O benim kocam. Para yine kazanılır. Ama ailede sağlık, huzur ve mutluluk hepsinden önemlidir. Bu yüzden ihanet olayını düşüneceğim. Bilmem ne kadınlar için ben yuvamı yıkmam. Her şeye göğüs gererim. Lübnanlı dediğiniz kadını tanımıyorum. Ben gözümle görmedim, kocamı yakalamadım. Sizlerden öğreniyorum ihanet haberlerini. Ama bu benim için para puldan daha önemli meseledir. Gelinlik çağında kızım var, 18 yaşına geldi. Kendim için değil, en çok onun için üzülüyorum. Haberleri görünce gözyaşı döktü, günah. Ben onun üzülmesine daha çok üzülüyorum. Gerildim bu haberlerden. Birkaç gün düşünüp karar vereceğim boşanıp boşanmamaya. Ben yuvamı korumak için bu kadar uğraştım, bu kadar tuttum ama o yabancı kadının fotoğrafını görünce gücüme gitti. Kimin olsa gider. Ben bu evlilikte zor dururum herhalde artık. Belki de duramayabilirim. Yuvamı yıkmak istemiyorum ama bunun kararını bir iki gün içinde vereceğim. Bilmiyorum, düşüneceğim. Boşanma iyi düşünülmesi gereken bir şey. 58 yaşındayım. Bu saatten sonra ben afedersin bunu bırakıp başka koca alacak değilim. Böyle şeyler çok ayıp bizim kitabımızda. Ben çocuğuma ve işime adamışım kendimi. Köpek gibi de çalışıp her şeyin üstesinden geleceğim. Üzücü tabii ki tüm bu yaşadıklarım. Düşünmem gereken bazı şeyler var. Allah’a çok şükür ekonomik olarak kimseye muhtaç değilim. Her şey yoluna girecektir. Bunu söylemek ayıp ama trilyonlar içinde 10 milyon gitmiş, önemli değil. Allah bana iş versin, o gelir geriye. Para her zaman bulunur. Ama sağlık, huzur ve mutluluk bulunmaz. Ben kocamı da kötülemek istemiyorum ama maşallah bazı kadınlar kaşar peyniri gibi. O kaşar peynirlerinin önüne geçemezsin. Ben bu konuyla ilgili tartışmayacağım da Ali’yle, olgun davranıyorum. Ben yuvamı kolay bozmam, ha o beni istemezse o zaman hemen giderim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler