Ana SayfaÜnlülerKerimcan Durmaz'dan Caner Çalışır'a Mesajı...

İlgili Postlar

Kerimcan Durmaz’dan Caner Çalışır’a Mesajı…

Tüm dünyayı esiri altına alan koronavirüse karşı evden çıkmayanların başlattığı tuvalet kağıdı sektirme akımına uğrayan Kerimcan Durmaz, farkındalığını ortaya koymak için tuvalet kağıdını ayağıyla değil kalçasının üzerine koyarak sektirmişti. Instagram’dan video paylaşan Durmaz, ünlü isimlere de tuvalet kağıdıyla yaptığı şovla meydan okumuştu. DJ ve sosyal medya fenomeni Caner Çalışır, bu sabaha karşı geçirdiği kalp krizi nedeniyle vefat etti. Çalışır’ın cenazesi Arnavutköy’deki Kayabaşı Mezarlığı’na defnedidi. Kerimcan Durmaz küs olduğu arkadaşının arkasından duygusal bir mesaj paylaştı.

Kerimcan Durmaz kimdir ?

Kerimcan Durmaz, “Caner’imm, dostum, bizi bugün bırakıp gitti”

Caner Çalışır ani vefatı ünlüler dünyasını yasa boğdu. Küs olduğu arkadaşının cenazesine katılan Kerimcan Durmaz, tören sonrasında Çalışır hakkında paylaşımda bulundu. Durmaz yayınladığı fotoğrafta, “Caner’imm, dostum, bizi bugün bırakıp gitti… Hala inanamıyorum, aklım almıyor. Daha çok erkendi be Caner’im daha birlikte yapacağımız çok şey vardı. O kadar güzel anılar biriktirdim ki seninle, keşke bu kadar erken bırakmasaydın bizi. Seni çok seviyorum ve bu hiç değişmeyecek. Sen benim sevgimi, sırlarımı en güzel anılarımı biriktirdiğim yol arkadaşım olarak hep kalbimin bir köşesinde kalacaksın. Nurlar içinde uyu… Lütfen dualarınızı eksik etmeyin.” ifadelerini kullandı. Öte yandan Caner Çalışır’ın bir arkadaşına, “Kerimcan’ı da sildim. Yanımda kalan çocuk da gitti, tek başıma kaldım yine. Cemal Can Canseven, bak gelsin de çok özledim onu, tek başıma hiç bırakmazdı beni.” mesajlarını attığı ortaya çıkmıştı.

Kerimcan Durmaz'dan Caner Çalışır'a Mesajı...

Kalçasında tuvalet kağıdı sektiren Kerimcan Durmaz, ünlü isimlere meydan okudu!

Duygu Özaslan kimdir ?

Kerimcan Durmaz’dan Caner Çalışır’a Mesajı…

DJ ve sosyal medya fenomeni Caner Çalışır, bu sabaha karşı geçirdiği kalp krizi nedeniyle vefat etti. Çalışır’ın cenazesi Arnavutköy’deki Kayabaşı Mezarlığı’na defnedidi. Kerimcan Durmaz küs olduğu arkadaşının arkasından duygusal bir mesaj paylaştı. üs olduğu arkadaşının cenazesine katılan Kerimcan Durmaz, tören sonrasında Çalışır hakkında paylaşımda bulundu. Durmaz yayınladığı fotoğrafta, “Caner’imm, dostum, bizi bugün bırakıp gitti… Hala inanamıyorum, aklım almıyor. Daha çok erkendi be Caner’im daha birlikte yapacağımız çok şey vardı. O kadar güzel anılar biriktirdim ki seninle, keşke bu kadar erken bırakmasaydın bizi. Seni çok seviyorum ve bu hiç değişmeyecek. Sen benim sevgimi, sırlarımı en güzel anılarımı biriktirdiğim yol arkadaşım olarak hep kalbimin bir köşesinde kalacaksın. Nurlar içinde uyu… Lütfen dualarınızı eksik etmeyin.” ifadelerini kullandı. Öte yandan Caner Çalışır’ın bir arkadaşına, “Kerimcan’ı da sildim. Yanımda kalan çocuk da gitti, tek başıma kaldım yine. Cemal Can Canseven, bak gelsin de çok özledim onu, tek başıma hiç bırakmazdı beni.” mesajlarını attığı ortaya çıkmıştı.

Berkcan Güven kimdir ?

İrem Derici kimdir ?

Kerimcan Durmaz’dan Caner Çalışır’a Mesajı…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler