Çarşamba, Mayıs 12, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Kenan İmirzalıoğlu "Bakıcıdan Değil Sizden Korkuyorum"

Kenan İmirzalıoğlu “Bakıcıdan Değil Sizden Korkuyorum”

-

Sinem Kobal ile evliliğinin ardından bir kızı olan oyuncu Kenan İmirzalıoğlu geçtiğimiz gün Etilerde görüntülendi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan oyuncu “Bakıcı konusunda korkunuz mu var” sorusuna “Benim bakıcıdan değil sizden korkum var” diyerek uzaklaştı. Detaylar haberimizin devamında…

Kenan İmirzalıoğlu Kimdir?

Sinem Kobal Kimdir?

Bakıcıdan Değil Sizden Korkuyorum

Yaz aylarını Marmaris’te geçiren Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu’nun, ev sahibi bu yıl 700 bin TL istediği için bu yazı Bodrum’da geçirecekleri iddialarına İmirzalıoğlu; “Monte Carlo’da evimiz var. Miami’de de yaptırdık! Arkadaşlar yok öyle bir şey” dedi.

Sinem Kobal’ın “Çocuğumu kendim büyütüyorum” sözleri hatırlatılarak “Bakıcı konusunda korkunuz mu var” sorusuna oyuncu “Benim bakıcıdan değil sizden korkum var” diyerek yanıt verdi.

Kıskanmıyor Değilim

Daha önce de samimi bir itirafta bulunan Kenan İmirzalıoğlu, şunları söylemişti:

Çocuk doğduktan sonra ömür boyu canı yansa, korksa anne, anne diyor. Bir baba adayı olarak kıskanmıyor değilim açıkçası. Olursa o da anne diyecek, baba diyeceğini sanmıyorum.

Kenan İmirzalıoğlu, daha önce verdiği bir röportajda kızı ile ilgili “Bu duyguyu yaşamayana anlatmak zor. Kızıma en çok edebi öğretmek istiyorum. İnşallah edepli ve vicdanlı olur. Karşısına hep iyi insanlar çıksın diye dua ediyorum. Bizim artık üç kişilik bir dünyamız var. Birlik ve bütünlük duygumuz gelişti.” diye konuştu.

Kenan İmirzalıoğlu Sinem Kobal’a 2 Milyon TL’lik Hediye Mi Aldı?

Geçen ekim ayında kızı Lalin’i kucağına alan Sinem Kobal, yakın dostu Burçin Terzioğlu ile Etiler’de görüntülendi. Doğum kilolarından kısa sürede kurtulan Kobal, güzelliğiyle göz doldurdu. Son olarak bir dijital platform için çekilen “Hükümsüzler” isimli dizide başrol oynayan Burçin Terzioğlu, projenin devamının çekileceğini açıkladı. Sinem Kobal zamanının büyük bir kısmını 5,5 aylık olan bebeği Lalin’e ayırdığını söyledi. Kobal kızı Lalin’in babası Kenan İmirzalıoğlu‘ndan çok, kendisine benzediğini anlattı.Ünlü oyuncu bebeği için bakıcı tutmadığını ifade etti. Sinem Kobal setlere dönmeyi şimdilik düşünmediğini belirtti. Ünlü oyuncu “Lalin’le ilgili reklam teklifi gelirse kabul eder misiniz?” sorusuna yanıt vermek istemedi. Öte yandan Sinem Kobal 2 milyon TL değerindeki 2021 model yeni arabasıyla dikkat çekti. Kobal’a “Araba eşinizden doğum hediyesi mi?” diye soruldu.Kenan İmirzalıoğlu, “Bu duyguyu yaşamayana anlatmak zor!”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Meryem Uzerli Kızıyla Yeni Fotoğraf Paylaştı

Meryem Uzerli Kızıyla Yeni Fotoğraf Paylaştı

0
Meryem Uzerli kızıyla yeni fotoğraf paylaştı. Yaklaşık dört ay önce ikinci kez anne olan ünlü oyuncu Meryem Uzerli, sosyal medya üzerinden yeni bir paylaşımda...
Engin Akyürek ve Pınar Deniz Aşk Mı Yaşıyor?

Engin Akyürek ve Pınar Deniz Aşk Mı Yaşıyor?

Eda Taşpınar: Dünyaya Benim Gibi Bakmıyorlar

Eda Taşpınar: Dünyaya Benim Gibi Bakmıyorlar

Tansel Öngel ve Merve Dizdar'dan Eğlenceli Mesaj

Tansel Öngel ve Merve Dizdar’dan Eğlenceli Mesaj