Magazin Haberleri » Ünlüler » Kenan Doğulu İle Beren Saat Ayrıldı Mı?

Kenan Doğulu İle Beren Saat Ayrıldı Mı?

Geçtiğimiz sene sürekli kavga ve ayrılık haberleriyle gündeme gelen Kenan Doğulu ve Beren Saat hakkında yine şaşırtıcı iddialar gündeme gelmeye başladı. “Atiye” dizisinin galasında yeniden bir arada olan ve bakışlarıyla herkesi kendine hayran bırakan Beren Saat, çok konuşulanlar arasına girdi. Kenan Doğulu İle Beren Saat Ayrıldı Mı? sorusuna işte yanıt;


Kenan Doğulu Ayrıldılar İddiasını Yalanladı!

Geçtiğimiz sene sürekli kavga ve ayrılık haberleriyle gündeme gelen Kenan Doğulu ve Beren Saat hakkında yine şaşırtıcı iddialar gündeme gelmeye başladı. “Atiye” dizisinin galasında yeniden bir arada olan ve bakışlarıyla herkesi kendine hayran bırakan Beren Saat, çok konuşulanlar arasına girdi. Dün akşam Etiler’de görüntülenen şarkıcı Kenan Doğulu, Beren Saat ile yine ayrıldıkları yönündeki haberleri yalanlayarak “Çıkan haberleri gülerek takip ediyoruz” dedi.

Beren Saat ve Kenan Doğulu Aşk Tazeledi!
Beren Saat ve Kenan Doğulu Aşk Tazeledi!

Kenan Doğulu İle Beren Saat Ayrıldı Mı?

2014 yılında nikah masasına oturan Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti, evliliklerinde çıkan kavgaları aştıktan kısa bir süre sonra yeniden ayrılık kararı aldığı söylendi. Evliliği hakkında sorulara aylardır sessiz kalan Kenan Doğulu ise dün akşam sessizliğini bozdu.  Kenan Doğulu, dün akşam Etiler’de bir mekandan çıkarken görüntülendi. Kenan Doğulu, eşi Beren Saat ile hakkında çıkan ayrılık iddialarına, “Biz valla çıkan haberleri gülerek takip ediyoruz. Öyle bir şey yok arkadaşlar. Olursa zaten haberiniz olur” dedi.


 

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Berat Şahin

Avatar

İlginizi Çekebilir

Anıl İlter Operasyon

Anıl İlter Operasyon Geçirdi..

Sen Çal Kapımı dizisiyle ekrana gelen yakışıklı oyuncu Anıl İlter’in, hayranlarını korku sardı. Geçtiğimiz gün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir