Magazin Haberleri » Ünlüler » Demet Akalın Yazım Yanlışını Düzeltti!
İkinci Bir Ömür Gedik Vakası! Demet Akalın Dekolteyi Eleştiriyor!
İkinci Bir Ömür Gedik Vakası! Demet Akalın Dekolteyi Eleştiriyor!

Demet Akalın Yazım Yanlışını Düzeltti!

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Demet Akalın, arkadaşlarıyla yaptığı özel yazışmaları sosyal medyada paylaşmıştı. Yakın arkadaş olduğu ve bir WhatsApp grubu üzerinden yazıştığı Işın Karaca ve Deniz Seki ile olan özel sohbetlerini takipçileriyle paylaşan Akalın, bu seferde bir takipçisinin yaptığı yorumdaki hatayı düzeltince sosyal medyanın diline düştü.


Demet-akalın-ısın-karaca-ve-arkadaşları-ile-olan-yazışmalarını-paylaştı

Demet Akalın Kimdir?

Demet Akalın: Sen Önce Yazmayı Öğren!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarda ki yazım yanlışları üzerinden sürekli olarak eleştirilen Demet Akalın, bir takipçisinin yaptığı yorumdaki hatayı düzeltince sosyal medyanın diline düştü. Şimdilerde Işın Karaca, Deniz Seki ve Cansu Kurtçu ile birlikte ortak bir proje hazırlığında olan Demet Akalın bir yandan bu heyecanı yaşarken bir yandan da yoğun bir şekilde ilgilendiği sosyal medya paylaşımlarına devam ediyor. Sadece paylaşımlarıyla değil yorumlarıyla da dikkat çeken Akalın bu defa bir takipçisinin paylaşımındaki yazım yanlışını düzeltmeye çalıştı.
demet-akalin-yazim-yanlisini-düzeltti

Demet Akalın Yazım Yanlışını Düzeltti!

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Demet Akalın, arkadaşlarıyla yaptığı özel yazışmaları sosyal medyada paylaşmıştı. Yakın arkadaş olduğu ve bir WhatsApp grubu üzerinden yazıştığı Işın Karaca ve Deniz Seki ile olan özel sohbetlerini takipçileriyle paylaşan Akalın, bu seferde bir takipçisinin yaptığı yorumdaki hatayı düzeltince sosyal medyanın diline düştü. Sadece paylaşımlarıyla değil yorumlarıyla da dikkat çeken Akalın bu defa bir takipçisinin paylaşımındaki yazım yanlışını düzeltmeye çalıştı.


Deniz Seki Kimdir?

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Berat Şahin

Avatar

İlginizi Çekebilir

Evrim Keklik'den İtiraf

Evrim Keklik’den Bomba Barış Murat Yağcı İtirafı…

Survivor’da yüksek performansının yanı sıra söylevleriylede isminden bolca söz ettiren Evrim Keklik, Survivor 2020’nin finalisti …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir