Magazin Haberleri » Ünlüler » Zeynep Alkan’ın Son Fotoğrafı Sosyal Medyayı Salladı!
zeynep-alkan-son-fotografı-sosyal-medyayi-salladi

Zeynep Alkan’ın Son Fotoğrafı Sosyal Medyayı Salladı!

Ünlü oyuncu Hamdi Alkan’ın kızı Zeynep Alkan son dönemde gündemden düşmez oldu. Oyuncu Hamdi Alkan’ın kızı Zeynep Alkan’ın Instagram’daki takipçi sayısı kısa sürede 440 bine yükseldi. İtalya’nın başkenti Roma’da oyunculuk eğitimi alan Zeynep uzun süredir gündemde yer alıyor. Ünlü yönetmen ve oyuncu Hamdi Alkan’ın kızı Zeynep Alkan, sosyal medya paylaşımları ile dikkatleri üzerine toplamayı başarıyor. Son olarak Hamdi Alkan’ın kızı Zeynep Alkan hesabından paylaştığı bir fotoğrafla olay oldu. Zeynep Alkan’ın Son Fotoğrafı Sosyal Medyayı Salladı!


zeynep-alkan-son-fotografı-sosyal-medyayi-salladi

Hamdi Alkan Kimdir?

Paylaşımı İle Yine Kendine Hayran Bıraktı!

Instagram hesabından dekolteli fotoğrafını paylaşan Zeynep Alkan, sevenleri tarafından beğeni yağmuruna tutuldu Zeynep Alkan’ın bu paylaşımı fazlaca beğeni ve yorum aldı. Ünlü oyuncu Hamdi Alkan’ın kızı Zeynep Alkan’ın fotoğrafı iddialı poz ile gündeme oturdu. Sosyal medya paylaşımları ve tavırlarıyla dikkat çeken Hamdi Alkan’ın büyük kızı Zeynep Alkan, iddialı pozunu takipçileriyle paylaştı. Gönderiye beğeni ve yorum yağdı. Instagram paylaşımlarıyla adından söz ettiren Zeynep Alkan, cesur pozlarına bir yenisini daha ekledi.

zeynep-alkan-son-fotografı-sosyal-medyayi-salladi
zeynep-alkan-son-fotografı-sosyal-medyayi-salladi

Zeynep Alkan’ın Son Fotoğrafı Sosyal Medyayı Salladı!

Ünlü oyuncu Hamdi Alkan’ın kızı Zeynep Alkan son dönemde gündemden düşmez oldu. Oyuncu Hamdi Alkan’ın kızı Zeynep Alkan’ın Instagram’daki takipçi sayısı kısa sürede 440 bine yükseldi. İtalya’nın başkenti Roma’da oyunculuk eğitimi alan Zeynep uzun süredir gündemde yer alıyor. Ünlü yönetmen ve oyuncu Hamdi Alkan’ın kızı Zeynep Alkan, sosyal medya paylaşımları ile dikkatleri üzerine toplamayı başarıyor. Son olarak Hamdi Alkan’ın kızı Zeynep Alkan hesabından paylaştığı bir fotoğrafla olay oldu. Instagram hesabında 537 bin takipçisi bulunan 21 yaşındaki güzel oyuncu, siyah ceketiyle verdiği derin dekolteli pozunu takipçilerinin beğenisine sundu.


   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Berat Şahin

Avatar

İlginizi Çekebilir

Anıl İlter Operasyon

Anıl İlter Operasyon Geçirdi..

Sen Çal Kapımı dizisiyle ekrana gelen yakışıklı oyuncu Anıl İlter’in, hayranlarını korku sardı. Geçtiğimiz gün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir