Ana SayfaÜnlülerKemal Sunal'ın Kızı Ezo Sunal Ucuz Atlattı!

İlgili Postlar

Kemal Sunal’ın Kızı Ezo Sunal Ucuz Atlattı!

Ezo Sunal, Barmitzvah Töreni için gittiği Büyükada’dan dönmek üzere bindikleri deniz taksinin başka bir tekne ile çarpması sonucu yaşadığı panik anlarını takipçileriyle paylaştı.

Sunal, kendilerine çarpan tekne sürücüsünün alkollü olduğunu iddia ederek kazayı şans eseri yara almadan atlattıklarını da belirtti. Ezo Sunal’ın yaptığı paylaşım ile kazanın şiddeti gözler önüne serildi.
Kemal Sunal’ın kızı Ezo Sunal, deniz taksiye bindiği 3 kişi ile birlikte Büyükada’dan Dragos iskelesine doğru denizde ilerledikleri esnada, hızla ilerleyen başka bir teknenin bindikleri deniz taksiye çarpmasıyla kaza geçirdi.

Ezo Sunal, geçirdiği kazayı böyle anlattı:
Dün akşam korkunç bir deneyim yaşadım. Dün o şokla tam idrak edememişim şimdi bir daha düşününce ne kadar ucuz atlattığımızı anladım. Şöyle özetleyeyim; çok sevdiğimiz aile dostlarımızın oğlu Deyvi’nin barmitzvah törenine katılmak için Büyükada’ya gittik. Tören harikaydı, sıcacık bir ailenin dostluklarına şahit olduk, gençlerin hazırladıkları dans ve gösterileri keyifle izledikten sonra eve dönmek için 4 kişi deniz taksiye bindik. Gecenin güzelliğinden bahsediyorduk. Keyfimiz yerindeydi. Dragos iskelesine doğru giderken tam yolun yarısında benim oturduğum taraftan bizimkinden daha büyük bir tekne bize korkunç bir süratle çarptı. Bir anda camlar tuz buz oldu, yüzümüze gözümüze saçımıza her yerimize camlar sıçradı. Teknenin devrilmemesi, yangın çıkmaması, kazayı sağlam, yara almadan atlatmamız büyük bir mucizeydi. Hayatımda ilk defa bu kadar korktum. Hani hep deriz ya ‘Bir anda her şey değişebilir, yarın ölecekmiş gibi yaşa…’ İşte “o an” her an olabilir onu çok net deneyimledim. Çok şükür iyiyiz. Ancak sonradan öğrendim ki bize çarpan teknenin ışıkları yanık değilmiş ve kaptan alkollüymüş… Bana böyle bilgi verildi ancak karşı tarafı hiç tanımıyorum ve gerçekten neler oldu bilmiyorum. Kimsenin günahını almak istemem. Umarım hiç kimseye zarar gelmemiştir. Bu paylaşımı bir hatırlatma olsun, bilinçlenelim diye yapma ihtiyacı duydum. Sorumluluk sahibi olalım, can güvenliği bu geri dönüşü, özrü yok. Güvende olun, sağlıkla kalın, her anın değerini bilin, güzel yaşayın bugünlük temennim bu ☀️🙏🏻 Sevgiyle..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler