Ana SayfaDünyaKatie Holmes'un Kırmızı Halı Seçimi Gündeme Damga Vurdu

İlgili Postlar

Katie Holmes’un Kırmızı Halı Seçimi Gündeme Damga Vurdu

Dünyaca ünlü ABD’li aktris ve yapımcı Katie Holmes, son giydiği kıyafetle sosyal medyada eleştirilere maruz kaldı. 43 yaşındaki güzel, 2000’li yılların başında moda olan elbise altına kot pantolon ile kırmızı halıda yürüdü. Bu kombin; geçmiş yıllarda Hilary Duff, Destiny’s Child, Britney Spears, Paris Hilton, Anne Hathaway ve birçok ünlü tarafından kullanılmıştı.

Kızıyla İlgilenmediği İddiaları

Katie Holmes, Tom Cruise ile 2006 yılında nikah masasına oturmuş ve 2012 yılında ayrılma kararı almıştı. Cruise’un Katie Holmes’tan ayrıldıktan sonra, annesiyle birlikte yaşayan kızı Suri ile hiç ilgilenmediği söyleniyordu. Bunun nedeni olarak da Scientology’nin tarikat dışı kişilerle görüşme yasağı gösteriliyordu.

Bu iddiaların ardından New Idea adlı internet sitesi 14 yaşındaki Suri Cruise, artık babasının soyadını kullanmak istemediğini öne sürüldü.

Tom Cruise’un da bunu kabul ettiği ama isteğin gerçekleşmesi için kızının 21 yaşına gelmesini şart koştuğu konuşuldu. Çifte yakın bir kaynağın, “Tom, kızının ‘Cruise’ soyadını taşıyıp, taşımamasını umursamıyor” açıklamasını yaptığı da iddialar arasında yer aldı. Aynı kaynak Katie Holmes’un da kızına “Benim soyadımı kullanmak ister misin?” diye sorduğunu, Suri’nin de bunu kabul ettiğini söyledi.

Katie Holmes’un Kırmızı Halı Seçimi Gündeme Damga Vurdu

Tarzıyla her zaman eleştiri toplayan 43 yaşındaki ABD’li oyuncu Katie Holmes, son tercihi ile de yine modaseverleri kızdırmayı başardı. New York’ta katıldığı iHeart Radio Jingle Ball davetinde elbise altına bol jean ve spor ayakkabı giydi.

Katie Holmes, 2000’lerin başında ünlenen pantolon üstü elbise modasını anımsattı. Oyuncuya, “Giyinmeyi öğrendiğini görebilecek miyiz?”, “Kendine bunu neden yapıyorsun?” gibi eleştirel yorumlar aldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler