Cuma, Ocak 28, 2022
Ana SayfaDizilerKardeşlerim Dizisi Bu Akşam Neden Yok?

Kardeşlerim Dizisi Bu Akşam Neden Yok?

-

Kardeşlerim dizisinin 35. bölüm 1. fragmanında; Emel, ufak bir sıyrıkla kurtulur. Evin sahibi kadın Emel’i görmek için evlerine gider. Onların kaldığı evi ve kimseleri olmadığını görünce kadın Emel’i evlatlık almak ister. Ömer ile Asiye, Emel’i çok seven kadına evlatlık verecek mi? Şengül, Ayla’nın evinde hizmetçilik yapmaya devam eder. Ayla, kocasının Suzan’ın evine gidip geldiğini Şengül’den öğrenir. Kardeşlerim dizisi bu akşam neden yok?

Cumartesi Dizileri 2021

Kardeşlerim Dizisi Bu Akşam Neden Yok?

Atv’nin sevilen dizisi Kardeşlerim 35. yeni bölümüyle 8 ocak cumartesi günü yayınlanacağı açıklanmıştı. Celil Nalçakan’ın Covit olduğu açıklandı. Daha sonra dizinin yayınlanacağı açıklanan bölümü yayın akışında yer almayacağı öğrenildi. Kardeşlerim dizisi, 35. yeni bölümüyle önümüzdeki hafta ekrana gelmesi bekleniyor.

KARDEŞLERİM 34. BÖLÜM ÖZETİ!

Nebahat, Orhan’ın yanlışlıkla itmesiyle balkondan aşağı düşüp yaralanır. Akif, hemen Nebahat’i hemen hastaneye kaldırır. Nebahat, ağır bir ameliyata alınır. Doruk, annesinin Orhan’ın yüzünden ölümle pençeleştiğini duyunca onların üzerine yürür. Tartışma büyüyünce Asiye ile Doruk’un arası açılar.

Akif, Orhan’ın müdürlük yaptığı dönemde bir yolsuzluk olduğunu, onunla tartışırken Nebahat’in itildiğini ve düştüğü yalanını uydurur. Orhan, kendisini bu konuda savunamaz. Nebahat, bir hafta sonra hastaneden çıkar. Bu arada Orhan’ın ağzını bıçak açmaz. Olanları kimseye anlatamaz.

Gidip okuldan istifa eder. Kaan ile Doruk, birlikte olup Ömer ve kardeşlerine karşı cephe alır. Oğulcan, Harika ile figüranlık yapıp onun okul parasını denkleştirmek için uğraşır. Resül, Suzan ile Harika’nın konuşmalarına şahit olur. Durumu anlayınca okulun ortağı olduğunu ve Harika’nın ücretsiz okuyacağını Suzan’a söyler.

Harika, durumu öğrenince havalara uçar. Ömer Asiye’yle birlikte, Cemile’yi Tolga hakkında uyarmak için onun yanına gider. Tolga, Ömer çalışırken yanına gider ve çalıştığı yeri dağıtır. Onu yirmi altı bin liralık borcun altına sokar. Mazlum, Talya’nın İzmir’e taşınmasıyla evini satıp Ömer’in o borcunu kapatır.

Talya’nın yakınında olmak için İzmir’e taşınmaya karar verir. Ayla, Şengül’e eziyet etmek için evine temizliğe alır. Asiye, temizlik yapmaya bir eve gider. Evin hanımı, Asiye ve Emel’e çok iyi davranır. Asiye’ye, eşiyle şehir dışına çıkacaklarını söyler ve işi bitince kapıyı kapatıp çıkmalarını ister.

Emel, hasta olduğu için uyuya kalır. Ömer, onları almak için eve gelir. Emel’i beklerken onlarda uyuyakalır. Aile, uçağı kaçırınca eve döner. Adam Ömer’i hırsız zannedip silahını çeker. Ömer, engellemeye çalışırken silah patlar ve Emel yaralanır.

Kardeşlerim 35. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Emel Evlatlık Verilecek Mi?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Ender Çağatay'a İşbirliği Teklif Ediyor

Yasak Elma 129. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ender Çağatay’a İşbirliği Teklif...

0
Fox Tv’nin reyting rekortmeni dizisi Yasak Elma, 129. yeni bölümüyle pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Kumru, Çağatay’la evlilik hazırlıklarını bitirir. Yıldız iş...