Salı, Ocak 18, 2022
Ana SayfaDizilerKardeşlerim 35. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ayla Kocasıyla Suzan'ı Basmaya Gidiyor!

Kardeşlerim 35. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ayla Kocasıyla Suzan’ı Basmaya Gidiyor!

-

Atv’nin sevilen dizisi Kardeşlerim, 35. yeni bölümüyle 15 ocak cumartesi günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Emel, ufak bir sıyrıkla kurtulur. Evin sahibi kadın Emel’i görmek için evlerine gider. Onların kaldığı evi ve kimseleri olmadığını görünce kadın Emel’i evlatlık almak ister. Ömer ile Asiye, Emel’i çok seven kadına evlatlık verecek mi? Şengül, Ayla’nın evinde hizmetçilik yapmaya devam eder. Ayla, kocasının Suzan’ın evine gidip geldiğini Şengül’den öğrenir. Kardeşlerim 35. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Ayla, Nebahat’in dolduruluşuna gelip kocasıyla Suzan’ı basmaya gidiyor.

Cumartesi Dizileri 2021

Ayla Kocasıyla Suzan’ı Basmaya Gidiyor!

Kardeşlerim 35. bölüm 2. fragmanında; Akif ile Nebahat, Suzan’ın Resül ile yakınlaşmasından rahatsız oluyor. Nebahat gidip Ayla’ya, Resül’den boşanmamasını eğer boşanırsa meydanı Suzan’a bırakacağını söylüyor. Akif’de, Suzan’ı Resül’le yakınlaşırsa neler olacağı konusunda onu uyarıyor. Ayla, iş yemeğine giden Suzan ile Resül’ü basmaya gidiyor. Suzan, zor durumda kalıyor.

İşte Kardeşlerim 35. bölüm 2. fragmanı…

https://twitter.com/i/status/1481339872195624965

KARDEŞLERİM 34. BÖLÜM ÖZETİ!

Nebahat, Orhan’ın yanlışlıkla itmesiyle balkondan aşağı düşüp yaralanır. Akif, hemen Nebahat’i hemen hastaneye kaldırır. Nebahat, ağır bir ameliyata alınır. Doruk, annesinin Orhan’ın yüzünden ölümle pençeleştiğini duyunca onların üzerine yürür. Tartışma büyüyünce Asiye ile Doruk’un arası açılar.

Akif, Orhan’ın müdürlük yaptığı dönemde bir yolsuzluk olduğunu, onunla tartışırken Nebahat’in itildiğini ve düştüğü yalanını uydurur. Orhan, kendisini bu konuda savunamaz. Nebahat, bir hafta sonra hastaneden çıkar. Bu arada Orhan’ın ağzını bıçak açmaz. Olanları kimseye anlatamaz.

Gidip okuldan istifa eder. Kaan ile Doruk, birlikte olup Ömer ve kardeşlerine karşı cephe alır. Oğulcan, Harika ile figüranlık yapıp onun okul parasını denkleştirmek için uğraşır. Resül, Suzan ile Harika’nın konuşmalarına şahit olur. Durumu anlayınca okulun ortağı olduğunu ve Harika’nın ücretsiz okuyacağını Suzan’a söyler.

Harika, durumu öğrenince havalara uçar. Ömer Asiye’yle birlikte, Cemile’yi Tolga hakkında uyarmak için onun yanına gider. Tolga, Ömer çalışırken yanına gider ve çalıştığı yeri dağıtır. Onu yirmi altı bin liralık borcun altına sokar. Mazlum, Talya’nın İzmir’e taşınmasıyla evini satıp Ömer’in o borcunu kapatır.

Talya’nın yakınında olmak için İzmir’e taşınmaya karar verir. Ayla, Şengül’e eziyet etmek için evine temizliğe alır. Asiye, temizlik yapmaya bir eve gider. Evin hanımı, Asiye ve Emel’e çok iyi davranır. Asiye’ye, eşiyle şehir dışına çıkacaklarını söyler ve işi bitince kapıyı kapatıp çıkmalarını ister.

Emel, hasta olduğu için uyuya kalır. Ömer, onları almak için eve gelir. Emel’i beklerken onlarda uyuyakalır. Aile, uçağı kaçırınca eve döner. Adam Ömer’i hırsız zannedip silahını çeker. Ömer, engellemeye çalışırken silah patlar ve Emel yaralanır.

Kardeşlerim Dizisi Bu Akşam Neden Yok?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Dündar'dan Handan'a İlk Uyarı Geliyor

Annemizi Saklarken 7. Bölüm 1. Ön İzleme Yayında! Dündar’dan Handan’a İlk...

0
Star Tv’nin yeni gözde dizisi Annemizi Saklarken, 7. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Handan, Dündar’ın karşısında zor durumda kalır. Küçük...