Ana SayfaDizilerKardeş Çocukları 1. bölüm 2.Fragmanı Yayınlandı! Hayal Gücünü Zorlayacak Bir Dizi Geliyor!

İlgili Postlar

Kardeş Çocukları 1. bölüm 2.Fragmanı Yayınlandı! Hayal Gücünü Zorlayacak Bir Dizi Geliyor!

Evlatlar Annelerinin Sınavıdır.” Kardeş Çocukları dizisi bu sloganla yola çıkıyor. Star TV’nin yeni dizisi Kardeş Çocukları çok yakında izleyicilerle buluşacak. Diziden 2. tanıtım da yayınlandı.

Oldukça karmaşık görünen Kardeş Çocukları ikinci tanıtımı izleyicileri iyice merakta bırakırken, Kardeş Çocukları yayınlanan tanıtımlarıyla şimdiden beğenilmiş gözüküyor.

Star TV’de yayınlanacak ve çekimleri tüm hızıyla devam eden yeni Kardeş Çocukları dizisi Umay (Nur Fettahoğlu) ve Ümran (Ayça Bingöl) adında iki kardeşin uzun yıllar ayrı kaldıktan sonda ilginç tesadüfler ile yeniden yollarının kesilmesinin hikayesini konu alıyor.

Hayalleri ve hayatları birbirinden bambaşka olan iki anne; Ümran (Ayça Bingöl) ve Umay (Nur Fettahoğlu). Ümran ve kızı Hayat, küçük bir köyde yaşarken, “Sosyetik güzel’’ Umay Karay ve kızı Hayal, İstanbul’dadır. Hayallerde bile birleşemeyecek kadar farklı hayatlar yaşayan annelerin yolları, yıllar sonra karşılaşınca beklenmedik olaylara neden olur.

Nur Fettahoğlu ve Ayça Bingöl, Kardeş Çocukları Dizisinde Hiç Beklenmedik Rollere Girecekler!

Videodan Kardeş Çocukları dizisi 2. fragmanını izleyebilirsiniz;

Usta oyuncu Mehmet Aslantuğ’un ünlü bir doktoru canlandırdığı Kardeş Çocukları’nın senaryosunu Sırma Yanık, yönetmenliğini ise Faruk Teber üstleniyor.

Akıl almaz olaylar!

Başrollerini Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Murat Daltaban, Nur Fettahoğlu, Afra Saraçoğlu, Furkan Andıç, Batuhan Ekşi, Evrim Doğan, Engin Alkan ve Alara Turan’ın paylaştığı Kardeş Çocukları’nın ilk fragmanı yayınlandı.

Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiğini, yönetmen koltuğunda Faruk Teber’in oturduğu Kardeş Çocukları’nın senaryosunu Sırma Yanık kaleme alıyor.

Yeni dizi Kardeş Çocukları ilk fragmanı dün gece yayınlandı. Oldukça ilginç gözüken Kardeş Çocukları ilk fragmana ise sosyal medyadan yorum yağdı.

Kardeş Çocukları ilk fragmanı çok güzel tepkiler aldı. Kardeş Çocukları’nı gerek oyuncu kadrosu gerek hikayesiyle çok beğenen izleyiciler ise dizinin başlayacağı gün için sabırsızlanıyor.

Star TV’de yayınlanacak ve çekimleri tüm hızıyla devam eden Kardeş Çocukları dizisi Umay (Nur Fettahoğlu) ve Ümran (Ayça Bingöl) adında iki kardeşin uzun yıllar ayrı kaldıktan sonda ilginç tesadüfler ile yeniden yollarının kesilmesinin hikayesini konu alıyor.

Henüz yayın günü ve saati belli olmayan Kardeş Çocukları dizisi çok yakında Star TV’de!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler