Ana SayfaDizilerÇarpışma 6. Bölümde Neler Yaşanacak?

İlgili Postlar

Çarpışma 6. Bölümde Neler Yaşanacak?

Show TV ekranlarının büyük bir sükse elde eden yapımlarının Çarpışma 5.son bölümde; Kadir Adalı, Veli’nin kendisini büyük bir yıkıma uğratmak ve zafer koltuğuna oturabilmek için hayatta en kıymet verdiği Zeynep’i ele geçirmesi sonucunda kan beynine sıçradı. Çarpışma son bölümde; Zeynep’in rehin tutulduğu haberini aldığı gibi dünya kendisine dar gelen Kadir Adalı, onu Veli’nin elinden çekip kurtarabilmek için tehlike ve risk ateşine korkusuzca atlayarak kendi canını hiçe saydı. Diğer taraftan Veli ise, yakaladığı Zeynep’e şantaj ve tehditte bulunarak kızı Aylin’e kavuşabilmesi ve onun hayatta kalabilmesi için Galip’in kendisine teslim etmesini istemesi üzerine sınır tanımaz bir insana dönüşen Zeynep gözünü kararttı. Kadir, kendisi ve hayatı için büyük tehlike arz eden ve en önemlisi de Zeynep ve kızı Aylin’i hedef alarak onlara zarar verme yönünde amacı olan Veli’nin hakkında gelebilmek adına kumpas hazırlamasının ardından Çarpışma 6.bölüm fragmanı bekleniyor. Öte yandan gizli gerçeklere ulaşabilmek noktasında kararlılığını ortaya koyan Cemre’nin, Kerem’i ceza evinden çıkarma girişiminde bulunmasının akabinde Çarpışma 6.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çarpışma Dizi Konusu Ve Oyuncu Kadrosu!

Cemre ölümle burun buruna geliyor!

Ay Yapım’ın Show TV’de ekrana gelen, heyecanı her hafta daha da artan hikayesi, yüksek temposu ve çarpıcı sahneleriyle izleyicilerini ekrana kilitleyen ‘Çarpışma’ dizisinin merakla beklenen 6. Bölümünün 3. tanıtımı da yayınlandı. Videodan 3. fragmanı izleyebilirsiniz.

Zeynep ve Galip’e birlikte bir oyun kuracaklarını söyleyen Adalı’nın, Veli’yi alt etmek için harekete geçtiği tanıtımda Meral’in, Cemre’ye ihanet videosunu göstermesi Cemre’de şok etkisi yaratıyor. Adalı ve ekibinin onlarca kişiyle kıran kırana bir kavgaya tutuştuklarının görüldüğü tanıtımda, Veli’nin eline silah tutuşturduğu Zeynep’e zorla ateş ettirdiği anlar ise nefesleri kesiyor.

Çarpışma son bölümde;

Veli’nin ateşiyle siper alan Adalı, Zeynep’i bulma umuduyla gözünü kırpmadan tehlike çemberinin içine girer. Veli’nin elinde rehin olan Zeynep korkusuzdur, asla geri adım atmaz ve kızını görmeyi başarır. Zeynep ne pahasına olursa olsun kızını kurtarmaya kararlıdır. Veli, telefonla Adalı’ya ulaşır ve Zeynep’le ilgili imalı sözler ederek Adalı’nın bam teline basar. Yakup; Belma, Demir ve Selim’in yanlarına kadar gelip, Belma’ya kendisini hatırlatır. Yakup’un bu cüretkâr çıkışı karşısında Belma’nın eli ayağı boşalır. Cemre, Kerem’i cezaevinden çıkarmak için gerekli adımları atar. Demir, Cemre’nin bu fikrine, onu şaşırtacak bir teklifle karşılık verir. Veli, Adalı’yı çılgına çevirecek, onu darmadağın edecek yeni bir hamle daha yapar. Veli aynı anlarda Zeynep’i de kızının hayatı ile tehdit ederek, çok zor bir tercih yapmaya iter. Öfkesi büyüyen ve iyiden iyiye bilenen Adalı da, Veli’ye karşı bir oyun kuracaktır.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler