Ana SayfaDizilerKadir Doğulu Yeni Dizisi Vuslat'ı Anlattı!

İlgili Postlar

Kadir Doğulu Yeni Dizisi Vuslat’ı Anlattı!

Diriliş Ertuğrul, Payitaht Abdülhamid, Kalk Gidelim ve Elimi Bırakma gibi iddialı projeleri izleyici karşısına çıkaran TRT 1, yeni dizisi Vuslat için de hazırlıklarına son sürat devam ediyor. Oyuncu kadrosu ve hikayesiyle büyük merak uyandıran dizinin yayın tarihi ve kadrosu da sonunda netleşti.

Merakla Beklenen Vuslat Dizisinden İlk Fragman Geldi!

Kadir Doğulu mest etmeye geliyor! Vuslat dizisi TRT1 ekranında başlıyor!

TRT1’in yeni dizisi Vuslat, izleyicilerle 2019 yılının ilk günlerinde buluşmaya hazırlanıyor.

Vuslat, Pazartesi akşamları ekranda olacak. Söz, Çukur ve Yasak Elma dizileriyle yarışacak olan Vuslat’ın ilk bölümü 7 Ocak Pazartesi günü ekranda olacak.

Yakında TRT1 ekranında izleyicisiyle buluşacak olan “Vuslat”ın başrolü başarılı oyuncu Kadir Doğulu’ya emanet…

TRT1’in 7 Ocak pazartesi günü izleyicisi ile buluşacak olan yeni dizisi Vuslat; girdiği aşk yolculuğunda halden hale girecek ve pek çok badire atlatacak olan Aziz’in dönüşüm serüvenini anlatacak.

Almanya’da doğan ve 15 yaşında Türkiye’ye ailesi ile birlikte dönüş yapan Aziz karakterini canlandıracak olan Kadir Doğulu, rolü gereği otoriter, dikkatli, karizmatik, veliaht olarak aile şirketini yönetecek.

Kadir Doğulu, Vuslat dizisinden tüyolar verdi! Leyla ile Mecnun misali bir aşk masalı geliyor!

Vuslat’ta “aşık” kavramının bedenlenmiş hali olacak olan Doğulu, Aziz’i şöyle anlatıyor: ‘Dizide öncelikle Leyla ile Mecnun, Kerem ile Aslı gibi imkansız aşkların hikayelerinden ilham alındı. Oynadığım karakter ise âşık olduğu andan itibaren kendini ve hayatı sorgulamaya başlıyor. Ancak bu aşk, Aziz konumundaki biri için birçok şeyden vazgeçmesini de gerektiriyor.”

Yapımcılığını A23 Medya’nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Murat Onbul’un oturduğu, senaryosunu ise Betül Yağsağan kaleme aldığı Vuslat’ın başrollerini Kadir Doğulu, Devrim Özkan ve Mehmet Özgür’ün paylaştığı dizinin kadrosunda Ümit Kantarcılar, Pelin Uluksar, Baran Bölükbaşı, Serra Pirinç, Gamze Süner Atay, Erdem Akakçe, Özcan Varaylı, Şeyla Halis, Gözde Kaya gibi birbirinden önemli isimlerde yer alıyor.

Vuslat, “İyi insan” olmak için çıkılan “aşk yolculuğu”nun serüvenleri üzerine kurgulanarak, tüm karakterlerin insana ait hallerini İbn-i Arabi’nin Satranc-ı Urefa oyunu ile anlatacak.

Vuslat dizisi ilk bölüm fragmanı;

Başrollerini Kadir Doğulu, Devrim Özkan ve Mehmet Özgür’ün paylaştığı dizi, ‘iyi insan’ olmak için çıkılan ‘aşk yolculuğu’nun serüvenlerini ve tüm karakterlerin insana ait hallerini İbni Arabi’nin ‘Satranc-ı Urefa’ oyunu ile anlatacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler