SON DAKİKA
Magazin Haberleri » Dedikodu » Kadir İnanır’dan Amca İddialarına Açıklama!

Kadir İnanır’dan Amca İddialarına Açıklama!

Usta oyuncu Kadir İnanır, Ebru Polat’ın iddia ettikleri olayda attığı “Kadir İnanır öz amcam olabilir” iddiasıyla ilgili olarak açıklamada bulundu. Usta oyuncunun’da amca iddialarına karşılık sosyal medya hesabı açarak açıklamada bulundu. Ünlü Şarkıcı Ebru Polat ise olayı gündeme taşıdı.

Kadir İnanır; “Ebru Hanım saçmalamış”

Usta oyuncu Kadir İnanır, şarkıcı Ebru Polat’ın kendisi hakkında ortaya attığı ‘Kadir İnanır öz amcam olabilir’ iddiasıyla ilgili olarak açıklamada bulundu. Kadir İnanır’ın öz amcası olabileceğini iddia eden Ebru Polat şu iddialarda bulundu: “Babaannem eşiyle sorun yaşadığı için 3 çocuğunu yurda bırakmış. Sonra eve çıkıp durumunu düzelttiğinde çocuklarını geri almak istemiş ancak en büyük çocuğunu evlatlık vermişler. Kadir İnanır’la babam inanılmaz benziyor. Babaannem yıllarca Kadir İnanır senin amcan diye öğretti bana. Kadir İnanır’ı uzaktan gördüğümde bana çapkın değil de çok tatlı bakıyor. Adamın içine mi doğuyor bilmiyorum. 12 yıldır bu işi yapıyorum ilk defa böyle bir şey söylüyorum. Amcam mı acaba diye çok merak ediyorum.”


Kadir İnanır ve Ebru Polat'dan Amca İddiları


Kadir İnanır’dan Amca İddialarına Açıklama!

Usta oyuncu Kadir İnanır, Ebru Polat’ın iddia ettikleri olayda attığı “Kadir İnanır öz amcam olabilir” iddiasıyla ilgili olarak açıklamada bulundu. Usta oyuncunun’da amca iddialarına karşılık sosyal medya hesabı açarak açıklamada bulundu.  Kadir İnanır, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi. Yakın dostuyla birlikte geldiği AVM’de kundura ve takım elbise deneyen İnanır, geçtiğimiz günlerde şarkıcı Ebru Polat’ın “Kadir İnanır öz amcam olabilir” sözlerinin üzerine açıklamada bulundu. İnanır, “Böyle bir şey mümkün değil. Amcası falan değilim tabi ki de Ebru Hanım saçmalamış” dedi.

Hakkında Berat Şahin

Avatar

İlginizi Çekebilir

Cem Yılmaz’ın Haluk Levent’e Gönderme Yaptığı İddiası Olay yarattı!

Cem Yılmaz’ın Haluk Levent’e Gönderme Yaptığı İddiası Olay yarattı!

Kurduğu yardım derneği üzerinden Türkiye’nin dört bir yanında yardıma muhtaç insanların yardım olmaya çalışan şarkıcı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir