Ana SayfaDedikoduKadir Doğulu'dan Onur Akay'a Cevap

İlgili Postlar

Kadir Doğulu’dan Onur Akay’a Cevap

Geçtiğimiz günlerde hakkında ağızları açık bırakan iddialarla gündeme gelen Kadir Doğulu sessizliğini bozdu. Kadir Doğulu’dna Onur Akay’a cevap geldi. İşte ünlü oyuncunun o yanıtı;

Kadir Doğulu Hakkında Ağızları Açık Bırakan İddialar

Onur Akay, canlı yayında yine herkesi şoke edecek açıklamalar yaptı.

Duyurduğu ölüm ve hastalık haberleri nedeni ile magazin camiasında ‘Felaket Tellalı’ lakabı ile ünlenen ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, Söylemezsem Olmaz isimli magazin programına konuk oldu. Akay, geçtiğimiz günlerde ise katıldığı bir başka canlı yayında, ünlü oyuncu Neslihan Atagül’ün eşi oyuncu Kadir Doğulu’nun bir dönem dizi partneri olan Serra Arıtürk’le imam nikâhlı evli olduğunu iddia etmişti. Akay bu sefer, Doğulu ve Arıtürk’ün Urla’da bir evde buluştuklarını ve Arıtürk’ün annesi ve babasının da Urla’da yaşadığını, kendisine çevredekilerden gelen bilgiler arasında Serra Arıtürk’ün hamile olduğunu söyleyenlerin bulunduğunu da sözlerine ekledi.

Serra Arıtürk Kimdir?

Serra’nın Ailesi Biliyor Mu?

Ayrıca Kadir Doğulu’nun Ankara’da Ortadoğu Teknik Üniversitesi’ne de gittiğini ve üniversiteye Serra Arıtürk’ün babaannesi ile katıldığını iddia etti. İddia edenlerin üniversite öğrencisi olduğunu ve öğrencilerin Serra Arıtürk’ün babaannesi ile çekilen fotoğrafları gönderdiklerini söyleyerek, fotoğrafı Söylemezsem Olmaz’a göndereceğini açıkladı.

“Onur Ölüm Haberleri Vermeye Devam Etsin!

Hürriyet Gazetesi Kelebek yazarı Orkun Ün ise bugünkü köşe yazısında Onur Akay’ın bu iddiasına yer verdi. Ün, “Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül aşkını biliyoruz. Herkesin isteyeceği türden bir mutluluk tablosu çiziyor iki isim. Şimdi diyorlar ki, Kadir Doğulu eski rol arkadaşıyla imam nikâhı kıydı. İddianın sahibi de Onur Akay isimli biri. Müzisyenmiş. Genellikle ölüm haberlerini duyurmasıyla bilinirmiş. Kardeşim sen ‘ölüm’ haberleri vermeye devam et. Milletin mutlu mesut ilişkisini dinamitleme.” ifadelerini kullandı.

Neslihan Atagül kimdir?

Kadir Doğulu’dan Onur Akay’a Cevap

Bu iddianın arkasından bir mekan çıkışı görüntülenen ünlü oyuncular Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül, muhabirlerin sorularını cevapladı. Gazetecilerin son olarak Kadir Doğulu’ya Serra Arıtürk’e ‘İmam nikahı kıydı mı?’ sorusu ortamda soğuk rüzgarlar estirdi.

Kadir Doğulu ünlü sanatçı Onur Akay’a göndermede bulundu. “Onu o haberi çıkarana sorun. Allah o haberi çıkaranın yardımcısı olsun.” ifadelerini kullandı.

Kadir Doğulu kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler