Ana SayfaDizilerKadın'ın 23. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

İlgili Postlar

Kadın’ın 23. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Salı akşamlarının sevilen dizisi ‘Kadın’ın 23. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda Bahar’ı arayan Sarp, Şirin ile karşılaşıyor. Sarp ile Şirin’in karşılaşması merak uyandırırken Arif ile Bahar’ın durumundaki değişikliklerin ekrana geleceği Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanı sizlerle…

Her salı Fox TV’de izleyici ekranyi başına kilitleyen Kadın dizisi, heyecanlı bir bölümle daha geliyor. Özge Özpinçci, Caner Cindoruk, Bennu Yıldırımlar’ın başrolünü paylaştığı dizinin yeni bölümünde Şirin, Bahar’la ilgili olarak Sarp’a ne diyecek? Bu karşılaşma kendisi için bir avantaja mı dönüşecek? Peki, Sarp’ın gelmesi Bahar ile Arif arasındaki durumu nasıl etkileyecek? Bu soruların hepsi yeni bölümde cevap bulacak.

KADIN DİZİSİNİN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLMUŞTU?

Şirin ile yüzleşen Bahar ona karşı nefretle doludur. Şirin ise her zamanki gibi tüm soğukluğuyla Bahar’ın karşısındadır. Olanlardan sonra herkese karşı güvenini yitiren Bahar, etrafındakileri affetmemekte de kararlıdır. Sadece Bahar’ın iyiliğini istediği için susan Arif ise bunu daha fazla kabullenemez ve içindeki hisleri açıkça Bahar’a söyler. Bahar ve çocukların yaşadığını öğrenen Pırıl ise bir şekilde onları görmek ister. Ama Bahar hiç düşündüğü gibi bir kadın çıkmayacak ve Alp’i kaybetme korkusu daha da artacaktır. Kadın son bölümü kaçırdıysanız veya yeniden izlemek isterseniz aşağıdaki bağlantıdan faydalanabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler