Ana SayfaDizilerİnsanlık Suçu Dizi Müziği Gündeme Oturdu!

İlgili Postlar

İnsanlık Suçu Dizi Müziği Gündeme Oturdu!

31 Mart Cumartesi Günü Kanal D’de yayınlanacak olan İnsanlık Suçu, ilk bölüm fragmanıyla büyük ilgi uyandırdı. Başarılı oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizinin en büyük sürprizi ise fragmanda çalan dizi müziği oldu. İşte detaylar…

Başrollerini Kaan Yıldırım, Gizem Karaca, Melike İpek Yalova, Deniz Uğur, Serkay Tütüncü, Laçin Ceylan ve Ahmet Mümtaz Taylan’ın paylaştığı İnsanlık Suçu 31 Mart Cumartesi akşamı Kanal D ekranlarında başlıyor. Yapımını Pastel Film’in üstlendiği dizi, ilk bölüm fragmanıyla yankı uyandırdı. Merakla beklenen dizide en çok dikkat çeken unsurlardan biri de fragmanda çalan müzik oldu.

İŞTE FRAGMANDAKİ O MÜZİK…

1995 yılında Ahmet Kaya’nın Beni Bul adlı albümünde ilk kez müzikseverlerle buluşan ve Ahmet Kaya’nın sesiyle kült eserlerden biri haline gelen ‘Beni Vur’ adlı şarkı Deniz Tekin’in sesiyle İnsanlık Suçu dizisiyle yeniden gündeme geldi. Youtube’da seslendirdiği cover parçalarla tanınan Deniz Tekin, 2 yıl önce seslendirdiği bu şarkıyla 15 milyon hit almıştı. 21 yaşındaki genç şarkıcı, Beni Vur şarkısıyla 31 Mart’ta Kanal D’de başlayacak yeni dizi ‘İnsanlık Suçu’nda yeniden yankı buldu. Şarkıyı aşağıdaki videodan dinleyebilirsiniz.

İNSANLIK SUÇU’NUN KONUSU NE?

Adana’da yaşayan fakir ve hırslı bir genç olan Cemal’in, para ve güç için neleri feda edebileceğinin hikayesinin anlatıldığı dizi “İnsanlık Suçu”nun genel hikayesi ve künyesi şöyle;

Adana’nın yoksul mahallelerinden birinde yaşayan Cemal, garsonluk yaparak tüm ailesine bakmaya çalışmaktadır. Hep bir çıkış yolu arayan Cemal’in çaresizliği ağır hasta babasının ölümüyle daha da büyümüştür. Bu acı olayın hayatını kökünden değiştireceğinin ise henüz farkında değildir. Babası son nefesini vermeden önce Cemal’e İstanbul’da zengin bir amcası olduğunu söylemiştir. Varlıklı bir akrabası olduğunu öğrenmek sefalet içinde büyüyen Cemal’i derinden sarsar.

Ülkenin sayılı iş adamlarından olan amcası Sami Gökdemir’in ortaya çıkıp, yeğenine sahip oldukları zenginlikten pay vaat etmesiyle Cemal’in aklı iyice karışır. Annesi Hülya, yılların verdiği husumet ve geçmişin kapanmayan yaraları nedeniyle oğlunu Sami’den ve çevresinden uzak tutmak ister. Ancak Cemal’in yaşamı çoktan geri dönülmez bir yola girmiştir.

Annesinin tüm engel olma çabalarına rağmen kaderinden kaçamayan Cemal, amcasının teklifini kabul etmeye mecbur kalacaktır. İstanbul’da yepyeni bir dünyaya adım atan Cemal, Gökdemir ailesine kendini kabul ettirmeye çabalarken kuzeniyle nişanlı olan Suna’ya âşık olmaktan da kendini alıkoyamayacak ve kendini bambaşka hayallere kaptıracaktır. Ne var ki peşini bırakmayan günahları onun umutlarını kısa sürede paramparça etmeye yetecektir. Cemal’in önünde artık sonu belirsiz, çetin bir yolculuk başlamıştır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler