Ana SayfaDizilerKadın dizisinin setini bastılar “Seni öldürmek istiyoruz”

İlgili Postlar

Kadın dizisinin setini bastılar “Seni öldürmek istiyoruz”

Kadın dizisinin setini basıp, ünlü oyuncuya “Seni öldürmek istiyoruz” dediler. Kadın dizisinin kötü karakteri Şirin’e hayat veren ünlü oyuncu Seray Kaya, başına gelen ilginç olayı anlattı. Detaylar haberimizde…

Kadın dizisi izleyicisi: Bizimle dalga geçtiniz yeter!

Kadın dizisinin Şirin’inden nefret ediyorlar

Ünlü oyuncular Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk’un başrollerini paylaştığı Kadın dizisinde rol alarak Şirin karakterine hayat veren Seray Kaya, dizi setinde başına gelen inanılmaz bir olayı anlattı. Dizinin kötü karakteri olan Şirin’i oynarken rolünün hakkını tam anlamıyla veren genç ve başarılı oyuncu Seray Kaya, dizinin izleyicilerinin nefretini kazandı. Bununla birlikte, dizi setinde zor bir an yaşadı.

Seray Kaya kimdir?

Kadın’ın Şirin’ine tehdit: Seni öldürmek istiyoruz

Başına gelen ilginç olayı anlatan dizinin Şirin’i Seray Kaya, “Seni öldürmek ve boğmak istiyoruz diyenler oluyor, hemen ardından da ‘Ama çok tatlısın’ diyorlar. Sette başıma çok ilginç bir olay geldi, sanırım hiç unutamayacağım. Çekim sırasında bir hanımefendi yanıma geldi. ‘Bu rolü seçmek için çok düşündün mü?’ dedi. ‘Severek kabul ettim’ dedim. ‘Şirin’i seviyorsunuz yani öyle mi?’ diye ısrar etti. Bana inatla hesap sordu. Ekip arkadaşlarım bile çok şaşırdı. Ardından ‘Biraz iyi olmayı deneyin’ dedi ve gitti. Şirin’le ilgili iyi bir şey duymadım henüz. Erol Taş ile kıyaslanıyorum ve bu benim çok hoşuma gidiyor. Yeni jenerasyonun Erol Taş’ı benim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler