Ana SayfaÜnlülerKaan Urgancıoğlu'dan 'Pınar Deniz' Açıklaması!

İlgili Postlar

Kaan Urgancıoğlu’dan ‘Pınar Deniz’ Açıklaması!

Aşk 1001 dizisindeki uyumlarıyla çok beğenilen Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’den samimi açıklamalar geldi. Kaan Urgancıoğlu’dan ‘Pınar Deniz’ Açıklaması!

Kaan Urgancıoğlu Kimdir?

Pınar Deniz Kimdir?

Pınar Deniz, geçtiğimiz günlerde rol arkadaşı Kaan Urgancıoğlu ile yakıştırılmasıyla ilgili “İnsanların yakıştırması bizim de hoşumuza gidiyor” demişti. Önceki gün Etiler’de görüntülenen Urgancıoğlu da konuya ilişkin açıklamalar yaptı.

Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’den Samimi Açıklamalar

Kaan Urgancıoğlu: “Maksat bizim yakışmamızdı”

Pınar Deniz, geçtiğimiz günlerde rol arkadaşı Kaan Urgancıoğlu ile yakıştırılmasıyla ilgili “İnsanların yakıştırması bizim de hoşumuza gidiyor” demişti. Önceki gün Etiler’de görüntülenen Urgancıoğlu da konuya ilişkin “Biz birlikte çalışmaktan çok keyif alıyoruz. İnsanlar bizi yakıştırıyor, geçen Pınar söylemiş hakikaten çok hoşumuza gidiyor. Zaten maksat buydu bizim yakışmamızdı” ifadelerini kullanmıştı.

Kaan Urgancıoğlu kimdir

Oyuncu Kaan Urgancıoğlu, dün Etiler’deki bir mekandan çıkarken görüntülendi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Urgancıoğlu, rol aldığı bir dizideki partneri Pınar Deniz ile ilgili “Biz birlikte çalışmaktan çok keyif alıyoruz. İnsanlar bizi yakıştırıyor, geçen Pınar söylemiş hakikaten çok hoşumuza gidiyor. Zaten maksat buydu bizim yakışmamızdı.” şeklinde konuştu.

Kaan Urgancıoğlu’dan ‘Pınar Deniz’ Açıklaması!

Deniz de geçtiğimiz günlerde meslektaşıyla yakıştırmaları hakkında “Bizim Kaan’la güzel bir enerjimiz var. Birbirimizi çok iyi tanıdığımız bir yerdeyiz. Artık insanların yakıştırması bizim de hoşumuza gidiyor. Tabi o bir sinerji, bunu da yakalamak gerek.” ifadelerini kullanmıştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler