Pazar, Haziran 13, 2021
Ana Sayfa Dedikodu Ivana Sert'i Tanımıyorum!

Ivana Sert’i Tanımıyorum!

-

Ece Erken’in sunduğu programda kendisine hakaret etmesi üzerine sunucuya dava açan Ivana Sert, geçtiğimiz akşam Ece Erken ile bir araya geldi. Davet boyunca ikili yan yana gelmemeye özen gösterdi. Ece Erken’in açıklaması ise herkesi şaşkınlığa uğrattı.

Ivana Sert’i Tanımıyorum!

Ece Erken Kimdir?

Hatırlanacağı üzerine Ece Erken’in sunuculuk yaptığı programda Ivana Sert hakkında yapılan yorumlar yüzünden, Ivana Sert Ece Erken’e dava açmıştı. İkili bu gerginlikten sonra ilk kez bir davette karşılaştı. Yan yana gelmemeye özen gösteren Ivana Sert ve Ece Erken birbirlerinin yüzüne bile bakmadılar.

İkilinin aralarındaki gerginlik fark edilince muhabirler hem Ece Erken’e hem Ivana Sert’te konuyla alakalı sorular sordular. Ece Erken muhabirlerin “Ivana Hanım’la küs müsünüz?” sorusuna “Kendisini tanımıyorum” diye yanıt verdi. Ivana Sert ise, “Olay şu an mahkemede, bu konu hakkında konuşmak istemiyorum” dedi.

Ivana Sert Kimdir?

Ivana Sert’i Tanımıyorum!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

İkimizin Sırrı Dizisinin İlk Tanıtımı Yayınlandı

İkimizin Sırrı Dizisinin İlk Tanıtımı Yayınlandı! Dizinin Yayın Tarihi Belli Oldu...

0
Atv'nin yeni yaz dizisi İkimizin Sırrı, izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin yapımcılığını Üs yapım üstleniyor. Senaryosunu Özen Yula'nın kaleme aldığı İkimizin Sırrı dizisinin yönetmen koltuğunda...