Ana SayfaÜnlülerİrem Derici'den Demet Akalın'a Olay Gönderme!

İlgili Postlar

İrem Derici’den Demet Akalın’a Olay Gönderme!

İrem Derici, geçtiğimiz gün arabasıyla Bebek sahilinde görüntülendi. Derici, gazetecilerin sorularını yanıtlayarak “İş yok güç yok daralıyorum evin içinde, çıkıp geziyorum sahilde. Kulaklığımı da takıyorum” dedi.

İrem Derici kimdir?

“MAHALLE ORTAMINI SEVİYORUM”

Evini taşıdığı için yürüyecek alan bulamadığını belirten 33 yaşındaki şarkıcı, “Benim gönlüm mahalle hayatında oturmakta ama biliyorsunuz malum bir sapık olayı oldu. O yüzden güvenlikli siteye taşındım ama mahalle ortamını seviyorum” şeklinde konuştu.

“HİÇBİR ERKEĞİN GÜCÜNE İHTİYACIM YOK”

Şarkıcıya, birkaç gün önce meslektaşı Demet Akalın’ın “Bir gün arkadaşımla arabada giderken lastik patladı, takır takır jantın üstünde gidiyoruz. Durduk ve ben hemen kocamı aradım. Mesela o arayamadı. İnsan bir erkeğin gücünü istiyor” sözleri hatırlatıldı. İrem Derici, konuyla ilgili şu şekilde konuştu:

Hiçbir erkeğin gücüne ihtiyaç duymuyorum. Yolda arabam bozulursa da yol yardım çağırırım. Benim hayatıma giren erkeklerin “Yeter artık, bırak biraz da ben yapayım” dedikleri oldu. Cabbar bir kadınım her şeyi tek başıma yaparım. Fiziksel güç hariç, kadınların erkeklerden bir farkı olduğunu görmüyorum. Bende skandal yok bu aralar. Bundan sonra evlilikte yok.

Demet Akalın kimdir?

“CABBAR BİR KADINIM”

Şarkıcı, sözlerine; “Cabbar bir kadınım her şeyi tek başıma yaparım. Fiziksel güç hariç, kadınların erkeklerden bir farkı olduğunu görmüyorum. Bende skandal yok bu aralar. Bundan sonra evlilikte yok” diye devam ederek Demet Akalın’a gönderme yaptı.

Geçtiğimiz aylarda İrem Derici, Harbiye’de oturduğu evinin kapısına gelerek taciz ettiği iddiasıyla takıntılı bir hayranından şikayetçi olmuştu.

Derici, muhabirlerin “Yaşadığınız olaydan sonra korktuğunuz oluyor mu?” sorusuna, “Niye korkayım canım, insanlar benden korksun. O olayda da korktuğum yoktu ama suyu çıktığı için mahkemeye taşındı” diyerek cevap verdi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler