Ana SayfaÜnlülerİrem Derici: "Kendimi Eve Hapsettim"

İlgili Postlar

İrem Derici: “Kendimi Eve Hapsettim”

Türkiye’deki son durumuda Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın korona virüs vakasının 18’e yükseldiği açıklamasının hemen ardından ünlü şarkıcı İrem Derici, yaptığı bir paylaşım ile takipçilerini uyarıda bulundu. “Kendimi eve hapsettim” sözleriyle başlayan ünlü oyuncu ve açıklamaların tüm Detayları Haberimizde..

İrem Derici’yi Taciz Eden Sanığa Hapis Cezası Verildi Mi?

İrem Derici: “Kendimi Eve Hapsettim”

En son şarkıcı İrem Derici’yi evine çiçekle giderek ve sosyal medya üzerinden mesajlar atarak taciz ettiği iddia edilen sanık E. K. adlı şahısa hapis cezası istenilmişti.

Davalı Sanık E.K.’nın üzerine atılı ‘cinsel taciz’ suçunu işlediğinin sabit olduğunu belirten mahkeme ise sanığın 5 ay 18 gün hapis cezasına çarptırılmasına ve hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar vermişti.

irem derici ile ilgili görsel sonucu

Takipçilerini uyaran İrem Derici şunları yazdı;

İrem Derici: “Tatillerimi Bile İptal Ettim”

“Birey olarak yapmam gereken her şeyi yaptım ve yapıyorum. Yakın zamanda yurt dışından gelmememe rağmen kendimi eve hapsettim. Basına yansıyan ya da yansımayan tüm yurt dışı / yurt içi konserlerimi zaten 3 hafta öncesinden iptal etmiştim. Keza keyfekeder tatilleri de…”

İrem Derici kimdir?

İrem Derici: “Allah’ın Bana Bahşettiği Ömrün Değerini Birçok İnsandan Daha İyi Biliyorum!”

“…..Şunu fark ettim ki; bu süreçte okuduğum her şey beynime işliyor ve istemsizce öksürmeye başlıyorum. Belirtileri okurken bile boğazımı bir kaşıntıdır alıyor. Bir dönem çok büyük bir sağlık sorunu yaşayıp, Allah’ın bana bahşettiği ömrün değerini birçok insandan daha iyi bildiğim için bu dönemde alınan önlemleri olması gerektiğinden daha da fazla ciddiye alıyorum.”

…Kendini umursamayan, çevresini düşünsün. Sizden mütevellit, başkasının başını yakarsanız emin olun ki o vicdan azabı ile yaşayamazsınız! Lütfen. Hele ki ülkemiz bu konuda en iyi önlemleri almışken…”

2614801_e90fd96f253f29868293ba4990692df3_640x640

İşte İrem Derici’nin Yaptığı O Uyarı;

2614801_9f5d5b8060a1da19f3adfa1ab7f8a9df_640x640

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler