Perşembe, Mart 4, 2021
Ana Sayfa Diziler İlker Kaleli 'nin "The Serpent" Dizisindeki Sahneleri Olay Oldu

İlker Kaleli ‘nin “The Serpent” Dizisindeki Sahneleri Olay Oldu

-

İlker Kaleli ‘nin “The Serpent” dizisindeki sahneleri olay oldu. Seri katil Charles Sobhraj’ın hayatını anlatan The Serpent dizisi İngiltere’de BBC One’da yayınlanmaya başladı. Kaleli’nin dizi için değiştirdiği imajı dikkat çekti. Detaylar haberimizin devamında…İlker Kaleli kimdir?

Oyunculuğu ile Dikkat Çekti

İlker Kaleli BBC dizisine damga vurdu. İlker Kaleli’nin “The Serpent”taki merakla beklenen sahneleri; dizinin İngiltere’de BBC One’da yayınlanmaya başlamasıyla ortaya çıktı.

1970’li yıllarda, Asya seyahatine giden Batılı hippileri hedef alan seri katil Charles Sobhraj’ın hayatını konu alan dizide İlker Kaleli de rol alıyor. Kaleli, 70’lere özgü kıyafeti, tespih kolyesi ve uzun saçlarıyla dizinin özellikle ikinci bölümüne damgasını vurdu.

İlker Kaleli ‘nin “The Serpent” Dizisindeki Sahneleri Olay Oldu

The Serpent Dizisi Konusu

The Serpent, 1970’li yıllarda Güneydoğu Asya’da Batılı turistlerin peşine düşen bir seri katilin hikayesini konu ediyor. Charles Sobhraj, Güneydoğu Asya’daki çeşitli ülkelere seyahat eden 20 gezginin cinayetinin sorumlusudur.

İlker Kaleli Ece Dizdar’la Çıkan Aşk İddialarına Yanıt Verdi!Dünyanın farklı kıtalarında hakkında arama emri çıkarılan Sobhraj’ın yakalanma öyküsünün anlatıldığı dizide, Charles Sobhraj’ı Tahar Rahim canlandırıyor. Asya kıtası boyunca genç kadın gezginleri avlayıp öldürmekle suçlanan Charles Sobhraj’ın hikayesini anlatıyor.

1975 ve 1976’da Hindistan, Tayland ve Nepal’in ‘Hippi Yolu’nda genç batılı gezginlerin faili meçhul cinayetlerinin baş zanlısı olan Sobhraj, üç farklı kıtada tutuklama emri ile Interpol’ün en çok aranan adamlarından biri olmuştu.

The Serpent Oyuncu Kadrosu

Tahar Rahim, Jenna Coleman, Billy Howle, Ellie Bamber, Amesh Edireweera, Tim McInnerny, Sahajak Boonthanakit, Ellie de Lange, James Gerard, Apasiri Kulthanan,William Brand, Chotika Sintuboonkul, Adam Rothenberg, Mathilde Warnier, Supadej ‘Kenneth’ Wongwatanaphan, ve Chicha Amatayakul’un yanı sıra İlker Kaleli yer alıyor.

8 bölümlük The Serpent dizisi 1 Ocak 2021 Cuma günü saat 21: 00’ itibarıyla BBC One’da yayınlanıyor.

İlker Kaleli Sonunda İsyan Etti: Kanıtlayın Oyunculuğu Bırakayım!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Müslüm Gürses vefatının 8. yılında anıldı

0
Arabesk müziğin unutulmaz ismi Müslüm Gürses, ölümünün 8'nci yılında, arkadaşları ve sevenleri tarafından Zincirlikuyu Mezarlığı'ndaki kabri başında anıldı. Aralarında Gürses'e benzerliği ile dikkat çeken...

Defne Samyeli: Hiçbir zaman karışmadım