Magazin Haberleri » Ünlüler » İlkay Buharalı, Eski İş Arkadaşı Ece Erken’i Topa Tuttu!..
İlkay Buharalı, Eski İş Arkadaşı Ece Erken'i Topa Tuttu!..
İlkay Buharalı, Eski İş Arkadaşı Ece Erken'i Topa Tuttu!..

İlkay Buharalı, Eski İş Arkadaşı Ece Erken’i Topa Tuttu!..

Magazin Noteri sunucusu İlkay Buharalı geçmiş  dönemlerde aynı programda partneri Ece Erken’in kendisini Allah’a havale etmesi üzerine çarpıcı yorumlarda bulundu. Ünlü sunucunun önemli açıklamalarının Detayları Haberimizde..


Ece Erken’i İstifa Ettiği Söylemezsem Olmaz’a Bakın Kimler Getirildi..

İlkay Buharalı, Eski İş Arkadaşı Ece Erken’i Topa Tuttu!..

Geçtiğimiz dönemlerde ünlü sunucu Ece Erken ile birlikte Beyaz Tv’nin Söylemezsem Olmaz adlı programda yorumculuk yapan İlkay Buharalı, eski iş arkadaşını topa tuttu.

Ece Erken ve İlkay Buharalı birbirine girdi

Evli sevgilisi iki evlat sahibi iş adamı Şafak Mahmutyazıcıoğlu’na ait otomobillerin ikiz aynalarını parçaladığı görüntüler ortaya çıkınca sunucu Ece Erken görevli oluğu Söylemezsem Olmaz magazin programından istifa etmişti. Özel hayatıyla geçtiğimiz günlere damgasını vuran Ece Erken’e bir tepkide ünlü sunucu İlkay Buharalı’dan geldi.

Ece Erken Kimdir?

İlkay Buharalı: ile ilgili görsel sonucu

 

İlkay Buharalı: “Ece Erken’i Günahım Kadar Sevmem”

Magazin Noteri sunucusu Ünlü yorumcu İlkay Buharalı “Ece Erken’i günahım kadar sevmem. Ahlakta bir bütündür. İşimden atılmam İle ilgili iftira atmış. Allah’a havale etmiş. Hem işimden et beni hem de Allah’a havale et. 8-9 tane sosyal medya hesabı olan evli sevgilisinin evine gidip karısının arabasını parçalayan 8 ayrı hesaptan övgüler yazan bir insanın tutarlılığından bahsediyoruz” biçiminde ki cümleleriyle eski defterleri açıp Ece Erken’i topa tuttu.

İlkay Buharalı: ile ilgili görsel sonucu

İlkay Buharalı: “Lütfen Dava Aç Şahitlerimle Geleceğim”

Yılların usta gazetecisi Ali Eyüboğlu ile beraber yaptıkları “Magazin Noteri” programında yepyeni açıklamalarda bulunan başarılı haberci ve yorumcu İlkay Buharalı, “Bana dava açacakmış. Lütfen aç şahitlerimle geleceğim. Ben güya bir asistana salatalık küçük diye kızmışım. ‘Bu nasıl kahvaltı böyle?’ demişim. Bunun için işime son verilmiş. İftirada son nokta diyorum.” diyerek çarpıcı açıklamalarına devam etti..

İlkay Buharalı: ile ilgili görsel sonucu

İlkay Buharalı: “Bebeğini Emziren Anneydim Yahu…”

…..Ben çok çalışkan bir insanım. Kanala saat 03-04’lerde geliyordum herkes şahit. O zaman bebeğimi emziriyordum. Bir gün asistan yanıma geldi. Minicik bir salata vermişti ben de kızdım. Ben kimseye metreslik yapmamışım, kimsenin namusuna göz dikmemişim. Kimseye mobbing yapmamışım; gerizekalı veya hayvan dememişim. Bir insanın en büyük günahı bu olsun ya; salatalık küçük demişim. Bebeğini emziren anneydim yahu…”

İlkay Buharalı: ile ilgili görsel sonucu

…..Bu insan geldiği gün daha moderatörlük yapmaya niyetli olduğunu dile getirmişti. Bana ‘Sadece sıradaki haber şu de’ deyince tepki gösterdim. ‘Sen kimsin de buna karar veriyorsun? 4 tane sandalye var herkes kendi yerinde konuşuyor. Neden benim konuşmamdan rahatsız oluyorsun?’ dedim. Başladı bağırmaya… ‘Tabii ki ben karar vereceğim. Sen kim oluyorsun ki? Sen kaç tane program sundun ki?’ diye bağırıp çağırdı. Ben de ‘Ben İlkay’ım’ dedim”

İlkay Buharalı: ile ilgili görsel sonucu

 

İlkay Buharalı: “Nafakam İçin Sezon Sonunu Getirene Kadar İşe Devam Ettim.”

“Bir gün yayında reklam arasına az süre kaldığı için telefondaki konuğa ‘Biraz acele söyleyebilir misiniz? VTR’m var da’ demişim. Bu bir dil sürçmesidir… ‘Nasıl VTR’m dersin. Burası hepimizin programı’ diye bağırıp çağırdı. Bu kadın ben oradan gideyim, benim yerime geçsin diye elinden her türlü mobbingi yaptı. Hakaretler etti ama benim ona cevap verecek, onun seviyesine inecek bir lugatım yok. Öyle bir çirkefliğim yok. Ben orada çoluğum çocuğumun nafakası için sezon sonunu getirene kadar işe devam ettim. Yayın arkasında ‘Bu nasıl moderatör?’ diye bağırıyor. O strese rağmen yayında hiç bir hata yapmadım.”

…..Ben 5. 6. dairesini almak için çalışan biri değilim. Ben ekran zehiri yaşayan; ekranda olmak, ünlü olmak peşinde koşan biri değilim. Ben çok severek bir üniversite okumuş, o bölümü bitirdikten sonra o mesleği yapabilmek için mücadele etmiş. 18 yıl habercilik yapmış; hayatı boyunca ekmeğinin peşinde koşmuş bir basın emekçisiyim” şeklinde konuştu.”


 

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Dilek Durukan

Dilek Durukan

İlginizi Çekebilir

Ercan Saatçi’den “Kara Kışlar” Şarkısı Geliyor

Müzik dünyasına sayısız eser kazandıran usta besteci ve söz yazarı, prodüktör Ercan Saatçi’den “Kara Kışlar” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir