Ana SayfaÜnlülerİhaneti affeden Kibariye'ye bir ihanet darbesi daha!

İlgili Postlar

İhaneti affeden Kibariye’ye bir ihanet darbesi daha!

İhaneti affeden Kibariye’ye bir ihanet darbesi daha! Eşi Ali Küçükbalçık’ın ihanetine uğrayan, ancak sonrasında affeden ünlü şarkıcı Kibariye, yine ihanet darbesi yedi. Ali Küçükbalçık, bu defa da sarışın bir kadınla sahilde görüntülendi. Kibariye ne diyecek? Kibariye, eşi ve çocuğunun babası Ali Küçükbalçık’ı yine affedecek mi? Detaylar haberimizde…

Kibariye’den ihanet açıklaması

Kibariye yine aldatıldı

Eşi Ali Küçükbalçık’ın ihanetini affeden Kibariye’nin yine aldatıldığını Eylem İpek Şafak ile Benden Duymuş Olmayın köşesinde kaleme aldı. İşte o yazı:

Kibariye kimdir?

Kibariye bu defa ne diyecek?

Kibariye (58) kendisinden 20 yaş küçük eşi Ali Küçükbalçık’ın (37) ihaneti ile sarsılmıştı. Bu krizin üstüne Ali Küçükbalçık’ın borçları yüzünden evlerine haciz de geldi. Her şeyi unutmak için Bodrum’daki yazlığına çekilen Kibariye, “Kocama güveniyorum. Şimdilik kofti bir durum yok. Ama yakalarsam affetmem. Ya da benim yerime paparazziler yakalayıp çeksin” demişti.

Bakalım Kibariye bu iddiaya ne diyecek?

Ancak, Ali Küçükbalçık 14 Temmuz Cumartesi günü, Bodrum-Yalıkavak’taki Tren Beach’te sarışın bir kadınla sarmaş dolaş görüldü.

İşte Ali Küçükbalçık’ın sarışın bir kadınla yakınlaşma görüntüleri:

Kibariye, geçtiğimiz aylarda yine Ali Küçükbalçık’ın ihanet haberleri ile gündeme gelmişti. Konu hakkında düşünen Kibariye, kararını “Benim kimseye borcum yok. Beni herkes tanır, kimsenin parasının üzerine yatacak bir kadın değilim. Dönerci dükkanından alacağı olduğunu söyleyen çalışanlar, niye parayı benden istiyor? Ben o dükkana bir tek gün gittim, o da açılışında. Ali’nin kumardan, ticari hayatından borçları olabilir. Oynamıştır, geçti bitti. O benim kocam. Para yine kazanılır. Ama ailede sağlık, huzur ve mutluluk hepsinden önemlidir. Bu yüzden ihanet olayını düşüneceğim. Bilmem ne kadınlar için ben yuvamı yıkmam. Her şeye göğüs gererim. Lübnanlı dediğiniz kadını tanımıyorum. Ben gözümle görmedim, kocamı yakalamadım. Sizlerden öğreniyorum ihanet haberlerini. Ama bu benim için para puldan daha önemli meseledir. Gelinlik çağında kızım var, 18 yaşına geldi. Kendim için değil, en çok onun için üzülüyorum. Haberleri görünce gözyaşı döktü, günah. Ben onun üzülmesine daha çok üzülüyorum. Gerildim bu haberlerden. Birkaç gün düşünüp karar vereceğim boşanıp boşanmamaya. Ben yuvamı korumak için bu kadar uğraştım, bu kadar tuttum ama o yabancı kadının fotoğrafını görünce gücüme gitti. Kimin olsa gider. Ben bu evlilikte zor dururum herhalde artık. Belki de duramayabilirim. Yuvamı yıkmak istemiyorum ama bunun kararını bir iki gün içinde vereceğim. Bilmiyorum, düşüneceğim. Boşanma iyi düşünülmesi gereken bir şey. 58 yaşındayım. Bu saatten sonra ben afedersin bunu bırakıp başka koca alacak değilim. Böyle şeyler çok ayıp bizim kitabımızda. Ben çocuğuma ve işime adamışım kendimi. Köpek gibi de çalışıp her şeyin üstesinden geleceğim. Üzücü tabii ki tüm bu yaşadıklarım. Düşünmem gereken bazı şeyler var. Allah’a çok şükür ekonomik olarak kimseye muhtaç değilim. Her şey yoluna girecektir. Bunu söylemek ayıp ama trilyonlar içinde 10 milyon gitmiş, önemli değil. Allah bana iş versin, o gelir geriye. Para her zaman bulunur. Ama sağlık, huzur ve mutluluk bulunmaz. Ben kocamı da kötülemek istemiyorum ama maşallah bazı kadınlar kaşar peyniri gibi. O kaşar peynirlerinin önüne geçemezsin. Ben bu konuyla ilgili tartışmayacağım da Ali’yle, olgun davranıyorum. Ben yuvamı kolay bozmam, ha o beni istemezse o zaman hemen giderim.” şeklinde açıklamıştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler