Ana SayfaÜnlülerİdo Tatlıses, ölüm tehdidi hakkında açıklama yaptı! Kim öldürmek istiyor?

İlgili Postlar

İdo Tatlıses, ölüm tehdidi hakkında açıklama yaptı! Kim öldürmek istiyor?

İdo Tatlıses, ölüm tehdidi hakkında açıklama yaptı! Kim öldürmek istiyor? İbrahim Tatlıses’i oğlu İdo Tatlıses’i öldürmek ile tehdit eden kimdi? İdo Tatlıses, ölüm tehdidi karşısında ne yaptı? İbrahim Tatlıses’in tehdit edenlere tepkisi ne oldu? Detaylar haberimizde…

İdo Tatlıses aşk acısından eridi!

İdo Tatlıses’e ölüm tehdidi

İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz günlerde bir tehdit telefonu almış ve oğlu İdo Tatlıses’i öldüreceklerini söyleyen kişi ya da kişilerin tehdidine maruz kalmıştı. Tehdit karşısında sessiz kalmayan İbrahim Tatlıses, herkesin yapması gerektiği gibi hemen suç duyurusunda bulunmuş ve yasal yollara başvurmuştu.

İdo Tatlıses kimdir?

İdo Tatlıses’ten ölüm tehdidi açıklaması

Yoğun bir konser maratonu ile yaz mevsimini geçiren İdo Tatlıses, Bordum sahillerini şarkıları ve yüksek tempolu performansı ile inletiyor. Konser öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan İdo Tatlıses’a, babası İbrahim Tatlıses’e yapılan hakkındaki ölüm tehdidi konusu soruldu. İdo Tatlıses’in bu soruya yanıtı kısa ve net oldu. İdo Tatlıses, “Babam gerekeni yaptı ve savcılığa başvurdu. Benim açıklama yapmama gerek yok zaten. Kimin tehdit edildiği önemli değil önemli olan böyle bir konunun yaşanmasıdır.” diye konuştu.

İbrahim Tatlıses’ten yanıt

İbrahim Tatlıses, oğlu İdo Tatlıses hakkında ölüm tehdidi aldığı haberlerin gönderme gelmesi sonrasında yapılan eleştirilere sosyal medya hesabından açıklama yaparak yanıt vermişti. İbrahim Tatlıses, açıklamasında şu ifadelere yer vermişti:

İbrahim Tatlıses kimdir?

Geçtiğimiz gün oğlum İdo ile ilgili yaşanan tehdit olayının basına yansımış olduğunu görmüş bulunmaktayım. Bu tehdit her baba gibi tabiki de beni de üzmüş ve etkilemiştir. İbrahim Tatlıses olarak ben zaten bütün evlatlarımın can ve mal güvenliğini korumak için elimden geleni yıllardır yapıyorum. Fakat olayın basına yansıyan halinden bir acziyet içinde olduğumuz izlenimi çıkmaktadır. Herkes şunu bilsin ki; çakallardan, çapsızlardan gelebilecek her türlü tehdit ve saldırılara misliyle cevap verecek gücümüz ve kudretimiz her zaman mevcuttur! Biz kanun ve nizamlara olan saygımızdan dolayı, Yüce Türk Adaletine bilgi vermeyi bir vatandaşlık görevi olarak gördük. Bu durumun yanlış anlaşılmaya mahal verecek şekilde haber yapılması bu açıklamayı zorunlu kılmıştır. Bu doğrultuda medya organlarından böylesine hassas bir olayın haberini yaparken daha dikkatli olmalarını rica ediyorum.

Saygılarımla

İbrahim TATLISES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler