Salı, Eylül 28, 2021
Ana Sayfa Ünlüler İclal Aydın'ın Acı Günü

İclal Aydın’ın Acı Günü

-

İclal Aydın’ın acı günü. Oyuncu İclal Aydın İzmir depreminde kaybettiği yakınları için sosyal medya hesabı üzerinden duygusal bir mesaj yayınladı.

İclal Aydın Kimdir?

İclal Aydın’dan Acı Dolu Paylaşım

İclal Aydın’ın acı günü. Oyuncu İzmir depreminde kuzeni Tülin Alpgündüz’ün ikiz çocukları Sayra ve Çınar Alpgündüz hayatını kaybetti. İclal Aydın paylaşımında şu satırlara yer verdi;

İclal Aydın’dan Samimi Açıklamalar, Seks Olmazsa olmaz….Nasıl anlatılır, nasıl yazılır bilemiyorum. Anneleri Tülin çocukluğumuzda oyunlar kurduğumuz, kalabalık yaz tatillerimizde koyun koyuna uyuduğumuz kuzenim.

Cumartesi öğleden sonra “Çocukların sesini duymuşlar, yaşıyorlarmış” haberi geldi kardeşimden. Dünyalar bizim oldu. Sonra umutlu ve sevinçli bir bekleyiş başladı. Gece oluyor, saatler geçiyor. Bütün aile birbirimize soruyoruz: Yeni bir haber var mı? Sonra… Sonrasını biliyorsunuz. Sessizliğin içindeki kabulleniş. Depremin ilk dakikasından bu yana kimlerle konuştum, neler olup bitti bulanık bir rüya gibi şu anda.

Çok umutluyduk çok. Ailem, arkadaşlarımız, komşularımız, hiç tanışmadığımız insanlar, bütün ülke birlikte dua ettik, birlikte ağladık, birlikte umutlandık. Yavrularımız cennettedir biliyorum.

Dünya üzerinde tesellinin olmadığı bir an bu. İzmir depreminde yavrularımızla beraber hayatını kaybeden canlara rahmet kalana sabır ver Allah’ım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Ceza' nın Yenikapı' da ki Konseri

Ceza’ nın Yenikapı’ da ki Muhteşem Konseri…

0
Türk Rap müziğin efsane seslerinden Ceza, Kerki Solfej’in düzenlediği ''TİKTAK'la Parket Seyret'' adlı konserlerin içeriğinde Yenikapı’da ki sahnesinde, Türkçe rap müzik severleine eşsiz dakikalar...