Salı, Eylül 28, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Hüsnü Şenlendirici'yi Görenler Gözlerine İnanamadı!

Hüsnü Şenlendirici’yi Görenler Gözlerine İnanamadı!

-

Klarnet sanatçısı Hüsnü Şenlendirici, epeydir ne konser veriyordu ne de ortalıklarda görünmüyordu. Geçtiğimiz hafta sonu Kıbrıs’ta Şevval Sam ile sahne alan ünlü klarnetçi, son haliyle şaşkınlığa uğrattı. Son haliyle epeyce çökmüş bulunan, 41 yaşındaki klarnetçiyi ise görenler gözlerine inanamadı.

Hüsnü Şenlendirici Kimdir?

 

Yaptığı müzik icralarıyla, herkese klarneti sevdiren Hüsnü Şenlendirici, bir zamanlar epeyce popüler bir isimdi. Hatta bir ara, TV ekranlarında yaptığı müzik programlarıyla da izleyicilerden büyük beğeni alıyordu.

Hüsnü Şenlendirici, akıllara “Gene mi…” sorusunu getirdi!

Fakat; büyük bir çoğunluğumuz onu, Deniz Seki ile yaşadığı yasak aşkla ve yine o dönemlerde Deniz Seki için eşinden ayrılmasıyla, magazin gündeminden tanıdık.

Deniz Seki kimdir?

Geçtiğimiz hafta sonu, Kıbrıs Merit Lefkoşa Hotel’de hayranlarıyla buluşan ünlü klarnetçi Hüsnü Şenlendirici’nin çökmüş hali dikkatlerden kaçmadı. Şevval Sam ile art arda sahneye çıkan Roman asıllı ünlü klarnet virtüözü, hayranlarını müzikleriyle şenlendirse de ak düşen sakallarıyla da “hey gidi gençlik” dedirtti!

İşte, Hüsnü Şenlendirici’nin son hali;

Şevval Sam kimdir? 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Ceza' nın Yenikapı' da ki Konseri

Ceza’ nın Yenikapı’ da ki Muhteşem Konseri…

0
Türk Rap müziğin efsane seslerinden Ceza, Kerki Solfej’in düzenlediği ''TİKTAK'la Parket Seyret'' adlı konserlerin içeriğinde Yenikapı’da ki sahnesinde, Türkçe rap müzik severleine eşsiz dakikalar...