Pazartesi, Haziran 14, 2021
Ana Sayfa Dedikodu Hülya Avşar'dan Kariyer Açıklaması

Hülya Avşar’dan Kariyer Açıklaması

-

Hülya Avşar’dan kariyer açıklaması geldi. Ünlü oyuncu ve şarkıcı Hülya Avşar, önceki gün İstinyePark’da objektiflere takıldı. Avşar, “Yeni sezonda ekranlarda olacak mısınız?” sorusuna yanıt verdi. İşte Avşar’ın açıklamaları;Hülya Avşar: Zenginlik Kadar İnsanın Başına Gelen Kötü Bir Şey Olamaz

Hülya Avşar’ın açıklaması şu şekilde;

*Ayvalık’ta ada almadım. Öyle bir şey yok. İlgilendik ama… Çok güzel bir adaydı. Merak ettim, ilgilendim. Fiyatını sordum. Konuştuk. Adası olan insanlar var… Çok makul bir şey olmasa da… Ticari olarak da değerlendirilebilir. Ben olayları bu kadar büyük yaşamayı seven bir insan değilim. Benim işimi yapan bir insanın ticari olarak bunu yapmasının doğru olduğunu düşünmüyorum ama aklımızdan geçmedi değil. Benim orada turizmle ilgilenen arkadaşlarım var demek ki bir gel git aklı yaşadık. Bir adam olsun istemem.

Bu kadar zenginlik kadar insanın başına gelebilecek kötü bir şey olamaz. Bu nedir böyle, her şeyi alabilmek! Hayatta her şeye şüpheli gezersin. Sevgilin ‘seni seviyorum’ dese inanamazsın. Bir şeye özlem duymak gerek hayatta

 Televizyonlarda 120 dakika olunca, bizim programlarımız 23.30 gibi yayınlanıyor. Ben de o saatlerde program yapmak istemediğim için, yine televizyon kurallarına karşı geldiğim için program bitti.

Hülya Avşar Yapım Şirketini Mi Bastı?

Bir Hülya Avşar Sohbeti’ programını yine yapacağım. Bu programı yapmamak benim için çok ayıp bir şey. Acun’un haberi yok ama Exxen’e yapacağım. Dramatik hiçbir hatam yok. Hata ne olabilir ki? Bir insanı soymadığın sürece, hakkını girmediğin sürece, canına kastetmediğin sürece hata ne olabilir ki? Kalanlar insanlık halidir.

Yaşanan iyiyle, kötüyle her şeyle dalga geçiyorum. Ciddiye almıyorum galiba. Bana sürekli soruyorlar ‘Hayatınıza kimse girmeyecek mi?’ diye. Girmesin! Faydası ne olur? Aşk kalıyor mu, kalmıyor. Bu saatten sonra neyi paylaşacağız? Hayatta bir takım şeyleri yaşamışım. Tam hayatın keyfini çıkaracakken ne gerek var? Genç kızım var. dakika başı ondan sıkıl ayrıl olmasın.”

Hülya Avşar kimdir?

Hülya Avşar’dan Kariyer Açıklaması

Dizinin final yapması ile birlikte tatil planları yapan ve geçtiğimiz hafta “Ayvalık’a gideceğim yada tekne tatili yapacağım, henüz karar vermedim.” diyen Avşar kararını verdi.

Yakın zamanda yaz tatili için Ayvalık’taki yazlığına gideceğini söyleyen Hülya Avşar, tatil öncesi alışverişe çıktığını söyledi.

Muhabirlerin “Önümüzdeki sezon yeni bir proje ile sevenlerinizin karşısında olacak mısınız?” sorusuna cevap veren sanatçı “Değerlendirdiğim iki dijital dizi projesi ve bir sohbet programı projesi var. Henüz kararımı vermedim. Ayvalık’a gidip kafa dinlerken üçünden birini seçeceğim.” dedi.CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Tuba Büyüküstün ve Erdinç Çatak Aşkının Perde Arkası

Tuba Büyüküstün ve Erdinç Çatak Aşkının Perde Arkası

0
Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün'ün danışmanlık ajansı sahibi Erdinç Çatak ile aşk yaşadığı öne sürülmüştü. Tuba Büyüküstün ve Erdinç Çatak aşkının perde arkası ortaya çıktı....
Efe Uygaç: Yayıncı Olarak Anılmak İstiyorum

Efe Uygaç: Yayıncı Olarak Anılmak İstiyorum

Murat Dalkılıç'tan Merve Boluğur Açıklaması

Murat Dalkılıç’tan Merve Boluğur Açıklaması