teensexonline.com
Ana SayfaDizilerHekimoğlu 47. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! İpek Ateş'i İkna Etmeye Çalışıyor!

İlgili Postlar

Hekimoğlu 47. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! İpek Ateş’i İkna Etmeye Çalışıyor!

Kanal D’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Hekimoğlu, 47. yeni bölümüyle 27 nisan salı günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Ateş, Emre’yi işten kovar. Zeynep’le dertleşen Emre, Ateş’in bu kararında haklı olduğunu düşünür. Emre’yle vedalaşan Zeynep, onu özleyeceğini söyler. Hekimoğlu 47. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Bu sefer İpek, Ateş’i ikna etmeye çalışıyor.

Salı Dizileri 2020

İpek Ateş’i İkna Etmeye Çalışıyor!

Hekimoğlu 47. bölüm 2. fragmanında; Hastaneye kemik erimesi olan bir hasta geliyor. Kalbi duran hasta tekrar hayata döndürülüyor. Hastanın öleceğini anlaşılıyor. Ancak Ateş, bunu kabul etmiyor. İpek, Ateş’le konuşup kadının eşine durumu açıklamasını istiyor. Ateş, bunu kabullenemiyor.

İşte Hekimoğlu 47. bölüm 2. fragmanı…

HEKİMOĞLU 46. BÖLÜM ÖZETİ!

16 yaşındaki Naci, satranç turnuvasına girer. Rakibini yenmesine rağmen, oyundan sonra onun üzerine atlayıp kavga etmeye başlar. Korkunç baş ağrılarıyla Naci, hastaneye getirilir. Tüm çalışanlar Naci’den illallah eder. İpek, Ateş’in yanına gidip, bir an evvel o çocuğu iyileştirmesini yoksa onu, başka bir hastaneye göndermek zorunda kalacağını söyler.

Memoli, iş başvurusu için gittiği hastanede başvurusunun kendisi tarafından iptal edildiğini öğrenir. Bunu yapanın Ateş olduğunu düşünüp hastanede onu bulur. Ateş Memoli’ye, onu sabote etmediğini söyler. Ama Memoli, ona inanmaz. Ateş, İpek’in sabote ettiğini düşünür. Herkes birbirinden şüphelenmeye başlar.

İpek, Memoli’yi yanına çağırıp ona maaşının iki katını vereceğini, Ateş’le paralel çalışacağı bir ekip kurmasını ister. Memoli, İpek’in teklifini kabul etmez. Naci’nin annesi, oğlunun kişiliğinin hastalığı yüzünden farklı olduğunu düşünmeye başlar. Ama, hastalığı ile kişiliğinin bir ilgisi olmadığını öğrenince çok üzülür.

Naci’nin karaciğeri iflas etme durumuna gelir. Daha sonra böbrekleri iflas eder ve ömür boyu diyalize bağımlı yaşamak durumunda kalır. Ateş, Naci’yle satranç oynar. Onun parmaklarını kullanamadığını gören Ateş, hastalığının vücutta demir birikmesinden kaynaklandığını anlar.

Annesine oğlunun kurtulacağını, yılda bir kaç kez diyalize gireceğini, ama onun tam bir pislik olduğunu söyler. İpek, personeli tantuni yemeğe götürür. Ateş, hastanın teşhisini koyduğunu Memoli’ye söylemez. Memoli, sabaha kadar test yapmaya devam eder. Yinede gönlü razı gelmez ve ona Muzo’dan tantuni gönderir.

 Hekimoğlu 47. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ateş Emre’yi Neden İşten Kovuyor?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler