Ana SayfaKültür ve SanatFilmlerHedefim Sensin filminin afiş ve fragmanı ortaya çıktı!

İlgili Postlar

Hedefim Sensin filminin afiş ve fragmanı ortaya çıktı!

Hedefim Sensin filminin afiş ve fragmanı ortaya çıktı! Ata Demirer ve Demet Akbağ’dan yeni proje… Usta iki isim, izleyicileri kahkahaya boğmaya hazırlanıyor. Vizyona girmesi iple çekilen Hedefim Sensin filminin afiş ve fragmanı ortaya çıktı. Filme dair detaylar dikkat çekti. Hedefim Sensin filminin konusu ne? Filmde hangi oyuncular rol alıyor? Detaylar haberimizde…

Hedefim Sensin Oyuncuları Gazetecilerle Buluştu!

Hedefim Sensin filminin afiş ve fragmanı ortaya çıktı

Ata Demirer ve Demet Akbağ, yıllar sonra aynı filmde bir araya geliyor. Komedi filmleri denince akla gelen ilk isimlerden olan muhteşem ikili, yine kahkaha tufanı yaratacak efsane bir film ile izleyici karşısına çıkıyor. Ata Demirer ve Demet Akbağ, Hedefim Sensin isimli yeni filmleri ile 30 Kasım günü izleyicilerin huzuruna çıkmaya hazırlanıyor.

Hedefim Sensin filminde kimler rol alıyor?

Ata Demirer’in senaryosunu yazdığı, Kıvanç Baruönü’nün yönetmenliğini üstlendiği filmin baş rollerini Ata Demirer, Demet Akbağ, Gonca Vuslateri, İlker Aksum, Tarık Ünlüoğlu, Erkan Can paylaşıyor. Zekeriya’nın bu tatlı macerasında Gökçeada’nın kıyılarında bol kahkaha, aşk ve müzik izleyiciyi bekliyor.

Hedefim Sensin filminin konusu

Hedefim Sensin, çiğ köfte satarak geçimini sağlayan Zekeriya Taştan’ın hikayesini konu ediyor. Genç bir adam olan Zekeriya Taştan, İstanbul sokaklarında çiğ köfte satarak geçimini sağlar. Oldukça geveze bir adam olan Zekeriya’nın başına ne gelirse çenesinden gelir. Bir gün konuşmaması gereken bir yerde ve zamanda yine kendisini tutamaz. Ama bu sefer başına büyük bir dert alır ve İstanbul’u terk etmek zorunda kalır. Artık onun yeni yuvası ilk defa ayak bastığı Gökçeada olur. Burası Zekeriya’nın hayatı için adeta bir dönüm noktası olur. Gökçeada’ya gelmesi ile hayatı değişen sadece Zekeriya değildir. Onun gelişi ile birlikte Hafize’nin, Leyla’nın ve Yarım Hasan’ın hayatı da bambaşka bir hal alır. Yönetmen koltuğunda “Kocan Kadar Konuş”, “Görümce”, “Arif v 216” gibi filmlere imza atan Kıvanç Baruönü’nün oturduğu “Hedefim Sensin” filminin başrolünü Ata Demirer üstleniyor. Senaryosunu Demirer’in kaleme aldığı komedi türündeki yapımın oyuncu kadrosunda Demet Akbağ, Tarık Ünlüoğlu, Gonca Vuslateri, İlker Aksum, Erkan Can gibi isimler yer alıyor.

Hedefim Sensin filmi afişi

Hedefim Sensin filminin afiş ve fragmanı
Hedefim Sensin filminin afiş ve fragmanı

Hedefim Sensin filmi fragmanı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler