Ana SayfaÜnlülerHamdi Alkan libidosuna baktırdı, sonuç şoke etti!

İlgili Postlar

Hamdi Alkan libidosuna baktırdı, sonuç şoke etti!

Hamdi Alkan, hakkında merak edilen özel detaylar verdiğ özel röportajında yaptığı açıklamalar ile dikkat çekti. Alkan, bomba gibi açıklamalarda bulundu. Detaylar haberimizde…

Hamdi Alkan Kızı Zeynep Alkan Hakkında Flaş Açıklamalar Yaptı!

Hamdi Alkan’dan bomba açıklamalar

Oyuncu, yapımcı ve yönetmen kimlikleri ile dikkat çeken Hamdi Alkan, Hürriyet’ten Tülay Demir’e çok özel bir röportaj verdi. İşte Hamdi Alkan’ın o röportajından dikkat çeken kısımlar:

Hamdi Alkan kimdir?

Siz yurtdışında da müzeleri, antikacıları geziyorsunuzdur…

– Tabii… Hollanda’ya gidiyorum, oradan da kitap buluyorum falan. Ama tabii güç ölçüsünde, gücüm ölçüsünde. Ülkemizde bu tür yatırımlara ihtiyaç var. Dizi sektöründe çok iyiyiz evet, birçok dizi ihraç ediyoruz. Ama Türkiye kültürün beşiği, Türkiye entelektüelliğin, aydınlığın, medeniyetlerin buluşma noktası. Bizim bu konuyu pazarlamamız lazım asıl. Evet Gaziantep’te güzel müzeler yapıyoruz, Hatay’da güzel müzeler yapıyoruz ama yeterli değil. İşin derinleşmesi lazım.

Gerekliliğini anlamak ve anlatmak lazım öncelikle…

– Evet, kesinlikle. Şimdi ben Hatay Müzesi’ni kuruyorum. Bunun için çalışıyorum ama nereye kadar yeteceğim? Yaşım geldi 50’ye. Gidiyorsun Budapeşte’ye, bakıyorsun bir terör müzesi. Ulan dedim gidip göreyim. İşte Nazilerin soykırımıyla ilgili falan bir müze. Ama öyle güzel bir konsept oluşturmuşlar, o kadar güzel sunuyorlar ki, insanlar dünyanın dört bir yanından geliyor akın akın. Bizde bu yok. Oralarda erotik müze bile var afedersiniz.

Ona da gittiniz mi?

– Prag’da gittim. Ortada oturuyorsun, senin libidonu anlatıyor. Ben ne çıktım dersiniz; buzdolabı. Dedim git ya, yanlış bu!

Birileri görür, tanır falan diye çekinmediniz mi?

– İçeride Türkler de varmış zaten, bir kadın “Hamdi Bey” diye seslendi, yakalandım. Bir kere de Hollanda’da oldu böyle bir şey.

Yine mi erotik müze?

– Yok. Oraya gidince bir Red Light’a uğruyorsun yani. İçeri girdim, biri “Hamdi abi burada ne işin var?” diye bağırıyor. “Dükkan açacağım bebeğim” dedim. Geziyorum işte ne yapacağım başka, hayret bir şey. Turist gittiği zaman oralara uğruyor, garip bir durum yok. Çok da haz etmiyorum ama artık simge olmuş, görelim diyorsun.

Hamdi Bey, sizin iki de kızınız var. Çocuklarla aranız nasıl?

– Üç aslında. İlknaz da var. Selen (Görgüzel) Hanım’ın kızı, o da benim kızım. Ama onun oyunculuğa pek merakı yok.

Asıl Zeynep çok gündemde…

– Artık benden daha meşhur. O Roma’da koptu gidiyor valla. Çok ciddi takipçisi var, çok popüler.

Ne okuyor orada?

– Performing arts (performans sanatları) okuyor. İngilizcesi vardı zaten, İtalyancayı da öğrendi. Güzel şeyler yapacak eminim.

Ne yapmak istiyor peki?

– Sanat; oyunculuk, dans… Hepsiyle ilgilenecek. Kendi yolunu kendi çiziyor.

Ya Ayşe?

– O da meraklı bu işlere, ondan da umutluyuz, bakalım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler