Ana SayfaÜnlülerHaluk Levent Yangınlar İçin Helikopter Kiraladı

İlgili Postlar

Haluk Levent Yangınlar İçin Helikopter Kiraladı

Afet bölgesinde olan ünlü sanatçı Haluk Levent, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda kurucusu olduğu AHBAP Derneği’yle harekete geçti. Haluk Levent yangınlar için helikopter kiraladı. İşte detaylar;

Sistemsiz Yardım Sistemi Çökertiyor

Bodrum’da yardımların sürdüğü bölgeye giderek video paylaşan Haluk Levent şu sözleri kullandı;

“Bodrum’da lojistik destek birimindeyiz. Herkes canhıraş çalışıyor. Ören’de termik santrale yaklaşma durumu var, havadan destek bekliyoruz. Çökertme, Bozalan, Mazı, Ören, Gökbel bölgeleri zorda. Kamyonlara yiyecek içecek koyup yangın bölgelerine getirenler var. İyi duygularla geliyorlar ama olmuyor. Kilitleniyor her yer. Lütfen yapmayın. Sistemsiz yardım, sistemi çökertiyor”

Haluk Levent’ten Alkışlanacak Hareket!

Haluk Levent Yangınlar İçin Helikopter Kiraladı

Sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklama yapan Haluk Levent “Tarım ve Orman Bakanlığı yetkilileri ile görüştük. Ahbap Derneği olarak Kazakistan’dan geniş su deposu olan 1 helikopter kiralıyoruz. En az 5 gün kalacak. Marmaris bölgesine göndereceğimiz helikopter Orman Müdürlüğü ekipleri ile koordineli çalışacak. Umarım bir aksilik çıkmaz” dedi.

“Bakanlıklar da Kiralama Yaparlar Belediyeler de”

Açıklamasının ardından soru yağmuruna tutulan Haluk Levent helikopter kiralama konusunda da bilgi vererek şunları söyledi; “Bilgi açısından yazayım” Haluk Levent, sözlerine şöyle devam etti;

“Türkiye’de her şirket , bazı kurum , dernek ve şahıslar kamu yararına uçak , helikopter kiralaması yapabilir. Bakanlıklar da kiralama yaparlar. Belediyeler de. Bir anda binlerce yorum geldi şaşırdım.”

“Devletin İzin Verdiği Baist Helikopter Kiralama İşini Yaptık”

Haluk Levent, helikopter paylaşımının ardından kendilerini devlet ile kıyaslayan takipçilerine karşı da sessiz kalmadı. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Haluk Levent “Devletin kanunları çerçevesinde. Devletin onay verdiği dernek ile. Devletin izin verdiği basit Helikopter kiralama işini paylaştık. Vay arkadaş. Devletle karşılaştırılıyoruz. Yapmayın , etmeyin! Devlet kurumları ile koordinasyonda olmasak bunu yapamazdık. Gerçekten üzülüyoruz” ifadelerini kullandı.

Haluk Levent Kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler